Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Актуальні весільні арки в 2021 році

Ми знаємо, як важливо мати ідеальну весільну арку, оскільки саме це місце є одним з основних елементів декору, який іноді також визначає момент, коли ви стаєте чоловіком і дружиною. Незалежно від того, одружуєтесь ви в РАГСі чи це є виїзна церемонія, весільна арка, навіть якщо й не виконує функцію місця, де ви офіційно стаєте подружжям, то стає чудовою фотозоною для всіх гостей. Ось деякі з наших улюблених тенденцій 2021 року для дизайну весільних арок, які допоможуть у створенні святкової атмосфери у ваш великий день.

Кругла арка

Кругла арка залишається класикою. Зазвичай її прикрашають ніжними квітами та додають зелену траву, як акцент.

Арка з різних фактур та матеріалів

Поєднання прозорого та кольорового скла, мармурових акцентів чи інших принтів. Такі варіанти арок точно не виглядатимуть банально.

Поєднання різних форм, кольорів та ретро

Арки такого типу виглядають унікально та по-новому. Можна добавити квіткові акценти, щоб декорація виглядала ще святковіше.

Шестикутні арки

Зазвичай каркас таких декорацій зроблений з дерева. Доповнюється квітковими та трав’яними елементами, що добавляє природності.

Елементи трави пампас

Головна особливість такого способу декору – натуральність та невимушеність, які стають все більше в тренді.

Квіти та металеві каркаси

Нічого зайвого – металеві труби та квіти. Просто та красиво.

Драпірувальна тканина

Такий варіант арки нечасто можна зустріти на типовому українському весіллі. Проте, якщо ваша церемонія відбувається на природі, наприклад в саду, то така декорація гармонічно впишеться в загальну атмосферу.

Прямокутник

Металеві труби з квітковими елементами.

Пишні та барвисті квіти

Хто сказав, що весілля це лише про троянди та піони? Додайте до вашого декору незвичні види квітів та кольори – всі будуть в захваті.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію