Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Вартість весільного образу

Більшість наречених ще з раннього дитинства мріяли про той день, коли нарешті зможуть вдягнути красивезну весільну сукню та відчути себе справжніми принцесами. І ось, коли маленькі дівчатка виростають та отримують омріяну пропозицію руки та серця, одне з перших, що спливає в їхній уяві, це їхній святковий образ.

Проте весільний образ – це не лише про сукню, а й про інші додаткові деталі, якими наречені, буває, нехтують спочатку. Важливо враховувати всі витрати, бо навіть, здавалось би, мінімальний елемент може обійтися в кругленьку суму.

Ми хочемо, щоб майбутні витрати не поставили вас у незручне становище. Для цього читайте про все, з чого складається вартість весільного образу, щоб ви були готові та могли завчасно розпланувати свій бюджет!

Тканина

Все ж весільна сукня – головна героїня вечора і відповідно найдорожча. Одним з факторів, що суттєво можуть вплинути на ціну, є тканина. Наприклад, обираючи якісний шовк будьте готові розщедритися. Однак, якщо ви хочете зекономити, можете обрати сукню з поліестеру і не переживати щодо такого вибору – зараз існує поліестер, який носиться краще, ніж той таки шовк.

Дизайнер

Ми не знаємо, де ви збираєтеся купувати сукню, але знаємо точно, що вибір дизайнерського плаття обійдеться вам дорожче. Обов’язково візьміть це до уваги при формуванні бюджету.

Оздоблення

Все просто: чим більше оздоблення та складніша техніка виконання, тим вартість буде більшою. Бісероплетіння, мереживо, аплікації – це коштуватиме дорожче. Вартість може бути нижчою у випадку, коли використовується не ручна праця, а машинна. Однак, якщо ви замовляєте сукню у дизайнера або кравчині, то знайте, що вони працюють над оздобленням вручну.

Сезон

Деякі роздрібні продавці, бутики та дизайнери продають певні товари за нижчою ціною, щоб розпродати сукні з попередніх колекцій. Тому, якщо ви хочете гарненько заощадити, купівля моделей минулого сезону стане чудовим рішенням.

Аксесуари

Хоча ви можете подумати, що ваш весільний вигляд – це лише сукня, але ваші аксесуари також відіграють важливу роль у створенні повноцінного образу. Переконайтеся, що ви врахували витрати на такі речі, як ювелірні вироби, фату, білизну та взуття.

Послуги кравчині

Зазвичай вам знадобляться додаткові послуги кравчині для будь-якої весільної сукні, незалежно від того, зроблена вона на замовлення або куплена в магазині. Деякі ж наречені купують мінімалістичні плаття і вже потім додають рукави, змінюють виріз декольте або спини, додають оздоблення – це все додаткові витрати.

Хімчистка

Хоча це не є частиною вашого фактичного вигляду на весіллі, проте після події вам захочеться привести свою сукню до ладу. Незалежно від ваших подальших дій з сукнею – продаж, пожертвування чи збереження для пам’яті, вам потрібно буде скористатися послугами хімчистки.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію