Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Весілля під час пандемії Коронавірусу

Єнад чим задуматися, плануючи свій великий день – неважливо, де дата весілля припадає на календар. Але якщо трапиться у розпал коронавірусного кризу, вам може бути цікаво, що вам слід зробити – якщо що-небудь – підготуватися та планувати потенціал, який може вплинути на ваше весілля.

Хоча ця новина, на жаль, означає зміну планів на весілля протягом найближчих декількох тижнів – “Правда полягає в тому, що коронавірус порушив весільну індустрію”, – говорить планувальник ДжоАнн Греголі з ” Елегантних випадків” Джоанн Греголі – ми повинні пам’ятати, що так багато чого в повітрі, особливо для весіль, які проходять за місяці. У цей час, через невизначеність ситуації, планувальники, з якими ми говорили, тепер рекомендують парам переносити весілля на липень на внутрішньому рівні і розглянути питання про відкладення (або прийняття рішення) внутрішній резервний план) всі весілля за кордоном до 2020 року.

Прийде твій день, і повір нам, коли ми скажемо, що це буде найдивовижніше. Коли ми всі зможемо зібратися разом і відсвяткувати, більше нічого подібного не буде.

Щоб допомогти вам підготуватися до того, що вам слід робити, і допомогти, якщо вам, на жаль, доведеться змінити плани, – ми поговорили з експертами по всій галузі, включаючи консультантів з подорожей та планувальників весіль, щоб детальніше ознайомитись із тим, як COVID-19 що впливає на планування весілля прямо зараз, а також на підготовку до наступних місяців. Їх загальна порада ? Будьте готові, слідкуйте за новинами уважно та підтримуйте відкриту розмову зі своїми продавцями та гостями. “Також, якщо можете, бронюйте планувальник, щоб вони допомогли вам орієнтуватися в цій шаленій галузі та запропонувати варіанти”, – радить Греголі.

“Кожен раз, коли є проблема, завжди є рішення проблеми”.

І, незалежно від вашої ситуації, важливо стежити за кінцевою метою. “Як завжди, подбайте про себе. Чесно кажучи, платити добре. Це нормально, щоб бути злим або відчувати широке коло емоцій”, – каже Елісон Лайсер-Кек з ” Елісон Брайан” . “Одне, що ми хотіли б сказати нашим клієнтам, це те, що справа не в тому, якщо це просто питання, коли настане ваш день, і повірте нам, коли ми скажемо, що це буде найдивовижніше. Коли ми зможемо зібратися разом і святкуйте, більше нічого подібного не буде ».

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію