Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Весільний гість: що вдягнути?

Коли вас запрошують на весілля, окрім радості за щастя молодих, ви ще стикаєтеся з непевністю про те, що ж вдягнути на таку урочисту подію.

Якщо в запрошенні немає дрес-коду, є інші ознаки, які можна використовувати, щоб оцінити рівень формальності. Візьміть до уваги місце проведення, зовнішню атмосферу та час доби як показники того, наскільки офіційним має бути ваше вбрання. Наприклад, якщо це вечірня вечірка в саду, квіткова сукня стане чудовим рішенням. Якщо вона проходить у ресторані готелю суботнього вечора, ви не помилитеся з коктейльним одягом.

Якщо нічого не допомагає, ви просто можете надіслати подружжю коротке текстове повідомлення. Вони будуть на ранньому етапі планування, тому задавання таких запитань не повинно бути тягарем. Крім того, ви можете звернутися до когось із близьких людей, наприклад до члена сім’ї, щоб дізнатися, чого очікувати, коли справа доходить до дрес-коду.

Після того, як ви розшифрували рівень формальності, з якою ви збираєтеся одягатися, наступним кроком буде створення вашого образу, включаючи аксесуари, взуття та прикраси.

Жіночі наряди

Ви не можете помилитися із сукнею. Для денного заходу в теплу пору року рекомендується вибрати повсякденні квіткові наряди та симпатичні босоніжки. Якщо це вечірня вечірка, то оберіть святкову коктейльну сукню та закінчіть образ шикарним клатчем.

Якщо ваш особистий стиль не збігається з вищесказаним, є багато інших способів все ще відчувати себе особливо одягненим і витонченим. Поміняйте свою спідницю на пристосовані класичні шорти чи брюки та поєднуйте їх з шовковою блузою, масивними підборами та цікавими аксесуарами. Інші варіанти включають комбінезон з високими підборами або шикарний брючний комплект з абстрактними візерунками.

У будь-якому випадку ви можете переглянути на сторінках в соціальних мережах або в Pinterest ідеї того, як актуально вдягнутися на весілля, якщо ви гість, та знайти найбільш прийнятний варіант для себе.

Чоловічі наряди

Для чоловіків класичним варіантом є поєднання брюк та сорочки. Можна поекспериментувати з кольором сорочки, принтом, якщо це дозволяє концепція весілля. Також хорошим рішенням стане додавання акценту в образ через цікавий піджак.

Для більш консервативних мужчин незмінним варіантом залишається костюм темного кольору та біла сорочка.

Якщо ваш особистий стиль відрізняється від традиційної комбінації сорочки і штанів, ви також можете пограти зі своїм зовнішнім виглядом. Розгляньте відповідні верх і низ у веселому візерунку. Весільна вечірка – чудовий час, щоб виразити свою індивідуальність і розважитися.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію