Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Весільні аксесуари: як правильно їх поєднати?

Якщо ви натрапили на цю статтю, то швидше всього вас можна вже привітати з тим, що ви визначилися з тою самою весільною сукнею. Тому що саме на основі весільного вбрання й потрібно складати повноцінний образ з використанням різноманітних аксесуарів.

Головна порада, якою вам варто керуватися – вибирати те, що справді подобається саме вам. Однак, щоб увесь цей ансамбль не виглядав хаотично та занадто, потрібно знати, як це все красиво подати.

Ми підготували такі поради, які точно допоможуть вам на шляху підготовки цілісного весільного образу.

Не покидайте зону свого комфорту

Звісно, ви не одягаєте весільну сукню кожного дня і надягти таке вбрання вже означає вийти зі звичного середовища. Однак, ви щоденно носите прикраси і точно знаєте, у чому вам комфортно, що вам найбільше пасує і додає впевненості. Ці внутрішні відчуття повинні стати основою для вибору аксесуарів на особливий день.

Наприклад, якщо ви не носите сережки в повсякденному житті, то не варто починати експериментувати в день весілля. Якщо ж ви уявляєте себе в розкішному платті та обов’язково в поєднанні з сережками, то почніть їх носити завчасно перед весіллям, щоб звикнути та зрозуміти, чи справді вони вам потрібні.

Спробуйте вийти з того, що ви носите щоденно. Не уявляєте своє життя без шпильки для волосся? Чудово. Знайдіть святкову версію шпильки та використайте її у весільній зачісці.

Не переймайтеся за поєднання з обручкою

Якщо ви виходите заміж, то обручка стає невід’ємним аксесуаром, який ви не можете забрати з вашого образу. Не переймайтесь про те, що ваші аксесуари можуть не підійти по стилю до обручки, тому що ці речі не повинні ідеально пасувати один одному. Метали та кольори не мають бути однакові.

Подбайте про особливі прикраси спочатку

У кожної сім’ї можуть бути свої унікальні традиції і деякі з них можуть стосуватися безпосередньо прикрас. Чи то фамільне кольє, яке перейшло до вас ще від прабабусі, чи прикраса для волосся, яку в день свого весілля одягала ваша мама. Якщо у вас є такий особливий аксесуар, подбайте про нього завчасно, взявши з собою на примірку весільного плаття. Таким чином, ви вбережете себе від зайвих хвилювань, чи буде все разом виглядати ідеально.

Ознайомтеся з головними трендами

Індивідуальний смак – це основа вашого образу, однак варто й враховувати актуальні тенденції. Краще попередньо ознайомитися з трендами, переглянувши фешн видання. Тоді ви оберете не просто те, що подобається вам, а ще й те, що є по-справжньому модним.

Змішувати метали це нормально

Думка про те, що в образі повинні використовуватися тільки метали одного виду, тобто або лише платина, золото чи срібло, давно застаріла. Зараз таке поєднання навпаки вважається актуальним, головне не перестаратися з експериментами.

Насамперед прислухайтеся до себе

У процесі підбору весільного образу у вас може з’явитися багато порадників, бачення яких ймовірно суттєво відрізняється від вашого. Зрозумійте, що це ваше весілля та ваш образ, тому найкраще керуватися своїми відчуттями та смаками. Мама не завжди знає краще 🙂

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію