Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Весільні букети: що актуально у 2021?

Пандемія спричинила зміни в багатьох галузях, і весільна індустрія не стала винятком, зокрема й сфера флористики. Очевидно, що попит на квіти суттєво знизився, тому виробники були змушені вносити корективи, щоб не викидати врожай. 

Тому, відомим фактом є те, що у 2021 році все більш актуальною є екологічність у всіх її проявах: сухоцвіти, які можуть довго зберігатися, екологічні матеріали в декоруванні та природні фактури. Однак, це не означає, що звичайні живі квіти втратили свою доцільність, навпаки, вони все ще залишаються своєрідною класикою, яка переходить з року в рік.

Ми підготували підбірку трендів весільних букетів, які є найактуальнішими у 2021 році!

Незвичні кольорові палітри

Все більше пар готові експериментувати з кольорами у своїх букетах, відходячи від стандартної світлої кольорової гами. Поєднання різноманітних квітів з зеленими рослинами різних видів – це все про 2021.

Більше яскравих монокольорів

Вдалий вибір для яскравих наречених. Такий букет стане акцентом та неодмінно прикує всю увагу до себе. Використайте незвичні види квітів у найцікавішому кольорі. Адже, в часи пандемії хочеться більше кольору.

Поєднання різних текстур

Спробуйте поєднати натуральні квіти з сухоцвітами, пограйтеся з фактурами та створіть свій унікальний букет.

Кольори землі

Те, що колись було попитом на пилові рожеві та лілові, зараз замінюється вимогами до мідних теракотових, іржавих апельсинових та медових жовтих кольорів. Земні кольори стануть найбільш актуальними в осінній період.

Букетики-мініатюрки

Весільний букет – це той атрибут, який наречена змушена носити з собою протягом усього особливого дня. А якщо відмовитися від величезного важкого букету та обрати щось мініатюрне та легеньке? До того ж, це як ніколи в тренді!

Монохром

Монохроматичний підхід у створенні букета передбачає використання одного кольору, але в різних відтінках. Ви можете взяти свій улюблений колір за основу та урізноманітними його кольоровими відтінками з однієї гами.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію