Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Весільні обітниці: все, що потрібно знати

Відлічуючи місяці до дати весілля, ви, ймовірно, з наближенням почнете все більше та більше зосереджуватися на своїй церемонії та обітницях, які збираєтеся дати своїй половинці перед вівтарем.

Обмін весільними клятвами – це романтична частина церемонії, коли всі ваші гості неодмінно розчуляться від ніжних слів, сказаних вами та вашим партнером. Ця подія може викликати різноманітні емоції – сльози або сміх, але ми впевнені в тому, що цей момент назавжди залишиться у серці кожного.

Підготовка весільних обітниць – це, безумовно, животрепний процес. Щоб зменшити рівень хвилювання у день весілля та бути максимально підготовленим, ми підготували поради, які вам неодмінно допоможуть!

Попередня підготовка

Не потрібно починати підготовку весільних обітниць за декілька місяців – у цьому немає абсолютно ніякої потреби. Продумайте свій текст буквально за день до події – так ви скажете найактуальнішу інформацію і не будете говорити повністю завчений текст (а це люди дуже відчувають).

Невимушена поведінка

Весільна обітниця – це не бізнес-виступ перед величезною аудиторією, тому вам не потрібно створювати відчуття офіціозу та надмірної підготовки. Ваші слова повинні бути якомога більш невимушеними, а сенс, який ви в них вкладаєте, – йти від душі. Будьте легкими та грайливими, не бійтеся використовувати смішні порівняння та жарти, якщо це властиво вашій поведінці.

Акцент на спогадах

Згадайте приємні моменти ваших стосунків – це може бути щось особливо значуще для вас обох або момент, який вкотре продемонстрував сам вам любов вашої половинки. Це може бути історія зі спільної подорожі, походу в ресторан, поїздки, де ви годували качечок чи пропозиція вийти заміж тощо. Сторітелінг – те, що подобається слухати всім, тому не нехтуйте цим прийомом.

Говоріть про кохання

Ми розуміємо, що висловлювати свої почуття перед великою аудиторією це ще той виклик, особливо для людей, які раніше ніколи не мали такого досвіду. Найдієвіша порада – концентруватися на важливому, а саме на людині, для якої ці слова призначені. Уявіть, що ви тільки вдвох і ви хочете подякувати цій людині за любов і пообіцяти свою натомість. Робіть, як відчуваєте!

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію