Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Весільні торти 2021-го року

Прості багаторівневі весільні торти, покриті білим кремом, вже давно не є єдиним варіантом у меню весільного десерту. З останніх кількох років, безумовно, існує кілька усталених стилів. Але є й нові й креативні методи, які пекарі розробляють для створення тортів, щоб зробити їх (або альтернативні варіанти) набагато цікавішими. 

На нашому сайті вже виходила стаття про тренди весільних тортів на цей рік. Однак час йде, а кількість цікавих та актуальних ідей збільшується. Якщо ви шукаєте натхнення для власного весільного десерту на 2021 рік, то ця стаття саме для вас!

Моно та ніжність

Плануєте весілля з малою кількістю гостей та любите мінімалізм? Торт невеликого розміру та одного кольору стане ідеальним рішенням. Додайте деталей у вигляді пелюсток та насолоджуйтесь десертом, що відображає всю ніжність вашого свята.

Мікс десертів

Не можете визначитися між традиційним тортом чи тортом, зробленим з безлічі десертів макарон? Існує просте рішення – поєднайде це все. Дедалі більше кондитерів додають кілька незвичних солодощів до одноярусних або двоярусних тортів, пропонуючи незвичний вигляд звичайного смаколику.

Один рівень

Ми впевнені, що на більшості весіль, на які ви були запрошені як гість, весільний торт мав вигляд такого собі велетня, де є як мінімум два рівні. Однак, криза, спричинена коронавірусом, повпливала на кількість людей у списках запрошень майбутнього подружжя. Тому й торти стали більш мініатюрними.

Індивідуальні міні-торти

Цікавим рішенням буде подати індивідуальні міні-тортики для ваших гостей. Так кожен присутній зможе поласувати смачним десертом, який має вигляд повноцінного торту, проте в зменшеному вигляді.

Такий варіант може слугувати як і приємним бонусом для запрошених, а ви натомість зможете подати ще й великий традиційний торт.

Акварель

Акварельні деталі на тортах – це тенденція, яка набирає популярності протягом останніх кількох років. Звісно, ніхто не буде використовувати звичайні фарби з художнього магазину, бо торт не тільки для естетичної насолоди, а й для смакової. Кондитери знають як створити такий витвір, який, до того ж, чудово впишеться в концепцію весілля в українському стилі.

Цукровані квіти

Їстівні квіти із цукру все частіше з’являються на весільних тортах, але 2021 рік може стати найпопулярнішим роком для цієї тенденції. Навіть найпростіший торт матиме оригінальний вигляд з такими акцентами у вигляді різнокольорових квітів.

“Напівголий” дизайн

Напівголі торти міцно тримаються в кондитерських трендах вже багато років. У 2021-ому році ця тенденція залишиться незмінною.

Деталізація масляного крему

Ось, що по-справжньому цікаво, так цей дизайн. Щодо масляного крему, то все більше закоханих пар повертаються до цього класичного вибору, урізноманітнюючи його складнішими деталями.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію