Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Все про носіння весільної фати

Кажуть, що фата – це те, що перетворює жінку в красивій білій сукні на наречену, і в цій думці справді щось є! Фата приховує в собі щось настільки романтичне й традиційне, що підтверджує факт того, що це головний атрибут весільного наряду. Але коли саме потрібно вдягати фату? А коли можна її нарешті зняти? І що зробити, якщо фата не надійно прикріплена?

Якщо ви вирішили доповнити свою весільну сукню будь-якою фатою, вам слід пам’ятати декілька речей, які ми висвітлили в цій статті.

Коли надягати фату?

Зазвичай фату надягають нареченій ще задовго до того, як вона візьметься до весільного плаття. Зазвичай це відбувається під час того, як роблять весільну зачіску. Якщо ви готуєте свій образ в салоні, то вам доведеться звідти ж і виїжджати з фатою. А, якщо майстри краси приїжджають до вас додому, то ви можете відтягнути момент вдягання фати аж до того, як потрібно виходити.

Коли знімати фату?

Насправді це питання залежить тільки від вас. Деякі наречені вирішують зняти фату відразу після церемонії або ж після фотосесії, щоб нічого не сковувало їхніх рухів під час застілля та танців.

Однак у багатьох сім’ях існує традиція, коли зняття фати – це урочисте дійство, яке повинно бути здійснено в спеціальний час за особливих умов. Зазвичай мати нареченого знімає фату з нареченої, натомість пов’язуючи її голову хусткою, що символізує повноцінний перехід до ролі дружини.

Як утримати фату на місці?

Готуючи вас до особливого дня, майстри пильно стежать за тим, щоб фата трималася якнайкраще і щоб нічого не змогло її зсунути з місця. Однак події можуть розгорнутися доволі непередбачувано і щоб певні негаразди з фатою не стали для вас катастрофою, краще візьміть кілька шпильок, які відповідають вашому кольору волосся. У будь-який момент ви можете зміцнити кріплення.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію