Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Відповіді на фінансові питання дружок

Якщо вас попросили стати дружкою на весіллі близьких друзів чи члена сім’ї, вітаємо! Незважаючи на те, що це, безумовно, захоплююче завдання, воно також може стати досить дорогим, що ставить питання про те, хто платить за сукні дружок? Чи відповідає наречена за придбання всіх суконь, чи тільки за власну? А як щодо покриття витрат на підшивку абощо, якщо одна з дружок не має бюджету на це?

Все, що стосується фінансової складової організації, може бути складним. Ми розгорнуто відповіли на найпопулярніші запитання, щоб у вас не виникало труднощів з цим процесом.

Хто оплачує сукні дружок?

Якщо наречена може собі дозволити оплатити сукні для своїх дружок повністю або хоча б частково, це буде гарним жестом. Це досить поширена практика, коли наречена бере на себе відповідальність за спонсорування плаття для своїх подруг, особливо, якщо наречена сама обирала ці сукні і вартість їхня є доволі великою.

Варто розуміти, що дружки будуть в центрі уваги поруч з нареченою, тому остання хоче, щоб її подруги гармонічно вписувалися в цілісну картину. Задумки нареченої щодо сукні можуть бути непідсильні для її дружок, тому в такому випадку наречена оплачує хоча б частину, а дружки оплачують решту суми, яка є прийнятною для них.

Однак все вищезазначене це скоріше не правило, а виняток з нього, коли наречена може продемонструвати свою щедрість. Загалом очікується, що дружки повинні самі оплачувати собі сукні так само, як макіяж та зачіску. Тому, коли дружка погоджується на свою роль, вона має бути готовою до своїх фінансових зобов’язань, про які її має проінформувати наречена.

Скільки коштують сукні для дружок?

Враховуючи витрати, які ляжуть на плечі дружок напередодні весілля, важливо, щоб наречена ретельно прорахувала вартість суконь, які вона хотіла б бачити на своїх подругах.

Щодо цінового діапазону на сукні для дружок, то він дуже різний. Ціна залежить від того, чи ви братимете сукню на прокат, купуватимете в дорогому салоні, найдете щось в мас-маркеті чи пошиєте у кравчині.

Найдешевший та найпоширеніший варіант це, звісно, взяти плаття в спеціальному прокаті, де ціни знаходяться в діапазоні 500-1500 грн (може бути дорожче). Мінусом є однотипність та ризик побачити такі сукні на інших весіллях. Якщо ви хочете чогось по-справжньому унікального, то потрібно буде заплатити більше.

Що робити, якщо дружка не може оплатити сукню?

Якщо дружка не може собі дозволити сплатити рахунок за плаття, яке хоче на ній бачити наречена, то подружжя має втрутитися, щоб допомогти покрити ці витрати, якщо це можливо. Однак, це має бути приватною справою, щоб інші подружки нареченої не відчували себе зневаженими.

Ще одна рекомендація для наречених полягає в тому, щоб підбирати сукні для дружок якомога раніше. Тоді кожна дружка матиме достатньо часу, щоб накопичити на ці сукні.

Якщо ж ні дружки не можуть заплатити за свої плаття, ні наречені, тоді є простий вихід – вибрати інші та бюджетніші сукні.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію