Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Дизайн весілля з нуля: з чого почати?

Кожній парі хочеться, щоб їхнє весілля було особливим, починаючи від своїх образів, закінчуючи зовнішнім виглядом бенкетного столу. У такий день кожна деталь грає свою вирішальну роль, зокрема й дизайн. Квіткові композиції, вітальні листівки, кольорова гама, бонбоньєрки, святкова арка… – це все те, з чим молодятам доведеться стикнутися у процесі підготовки.

Однак, не все так мінорно! Маючи детальний план дій, будь-яка пара зможе набагато легше привести справи до ладу, мінімізувавши вплив на свою нервову систему. А найголовнішим ключем до успіху є натхнення, адже з ним ви зможете створити щось по-справжньому унікальне та вартісне.

Читайте далі про поради щодо організації весільного дизайну просто та зі смаком!

З чого почати?

Модні тенденції з сайтів, актуальні підбірки в Pinterest чи фото з тільки минувшого весілля вашої подруги – це, звісно, може слугувати непоганою підказкою на шляху створення власного дизайну. Однак, не поспішайте оббігати всі магазини з тканиною у пошуках трендових кольорових матерій згідно з Pantone.

Секрет унікальності вашого дизайну ховається у вас самих. Важливо, щоб подія, насамперед, була схожа на пару. Зрозумійте, що подобається саме вам. Зробіть інвентаризацію своєї шафи – які відтінки ви носите, яких принтів найбільше чи їх взагалі немає, а як щодо тканин? Все це може підказати, в якому напрямку рухатися при виборі кольорової гами вашого весілля.

Подумайте про речі, які дійсно важливі для ваших сімей. Можливо, покійний батько вашого нареченого любив плавати – який кращий спосіб вшанувати його пам’ять, ніж морською тематикою та місцем проведення поблизу водойми? Або ж ваша мати обожнює створювати вироби з форфору – додайте його як елемент дизайну.

Відшукайте те, що надихатиме винятково вас. Таким чином, коли ваш великий день нарешті настане, ваші гості гарантовано скажуть “це їхнє”!

Місце проведення

Приміщення, де відбуватиметься святкування, має найбільший вплив на дизайн вашого весілля. Потрібно розуміти, що організувати молодіжне весілля в модерному стилі в бальному залі, оздобленому золотими шатами, буде практично нереально. Звісно, ніхто не відміняв експерименти, які іноді можуть просто вражати, однак конфузів у такому випадку трапляється більше. А навіщо так ризикувати під час події, яка здебільшого відбувається лише один раз в житті?

Тобто, потрібно вибирати місце, яке буде повністю відповідати вашим дизайнерським вподобанням (та бюджету, звісно). Це може бути сучасний ресторан, якому потрібно надати трішки самобутності з допомогою квіткових композицій. Або ж це взагалі може бути окремий простір, який слугуватиме чистим аркушем для втілення ваших найсміливіших фантазій.

Найняти професіонала

Ми не говоримо, що ви не зможете все зробити самотужки. Однак, якщо у вас немає досвіду в дизайнерській справі, краще перекласти це питання на професіонала та зайвий раз не ризикувати. Знайдіть ту людину, яка буде спроможна візуалізувати в реальність всі ваші побажання.

Кольорова палітра

Вибирайте не конкретний колір, а спектр тонів. Це забезпечить більшу гнучкість, оскільки не завжди можна знайти саме той відтінок, який вам потрібен. Якщо ви з самого початку відкриті для широкого діапазону відтінків, вам буде легше піти на компроміси щодо елементів, як того вимагає ваш бюджет.

Тенденції в декорі

Мати своє бачення – це найважливіше! Однак, якщо воно підкріплене сучасними тенденціями – це ще краще! Монохром – те, що зараз в моді. Весілля в одному кольорі, подекуди навіть в незвичних відтінках, це все про 2021-ий рік. Однак зараз люди здебільшого схильні до відтінків, які асоціюються з радістю та щастям – жовтий та помаранчевий.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію