Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Елегантні весільні сукні: які вони?

Мінімалізм, який так стрімко увірвався у модні тенденції, вже став синонімом до слова “елегантність”. Прямі силуети, лаконічність, чіткі лінії та ніжні матеріали є найактуальнішими елементами, на які варто звернути увагу при виборі весільної сукні.

Менше тексту – більше фотографій найтрендовіших суконь у 2021 році для натхнення при створенні свого особливого образу.

Легкі тканини

Поєднання атласу та легкості фасону приглушує доволі сміливе декольте та великий виріз для ніг. Така сукня додасть будь-якій нареченій ніжності та чарівності.

Atelier Blanche весна-літо 2021

Акценти

Мінімалістична сукня без жодної деталі, окрім одного акценту, який привертатиме всю увагу. У даному випадку, прозора сіточка з вишитими квітами.

Amsale Bridal весна-літо 2021

Щільний атлас

Атлас ми звикли бачити в більш легкому варіанті. Однак, якщо зробити саме тканину вашої сукні головною деталлю, то образ виглядатиме максимально довершено. Ще одним цікавим рішенням стане використання атласу кольору айворі, а не звичного білого.

Vivienne Westwood Bridal весна-літо 2021

Квадратне декольте

Геометричні форми – один з найбільших трендів 2021 року. Квадратне декольте з широкими бретельками особливо підійде дівчатам з пишними формами.

Galvan Bridal весна-літо 2021

Пишні рукави

Обравши варіант весільної сукні з такими рукавами, ви одразу ж прирікаєте себе на величезну кількість компліментів. Елегантно, лаконічно та в тренді.

Caroline Takvorian весна-літо 2021

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію