Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Елементи дерева в весільному декорі

Планування весілля з дизайнерського боку передбачає низку рішень, які вам необхідно прийняти – щодо локації, вигляду арки, святкових столів. Але планування вашого декору стоїть поруч з цілим набором можливостей, починаючи з кейтерінгу та бару, закінчуючи стільцями для розсадки гостей.

Іноді традиційний квітковий дизайн просто не підійде. Незалежно від причини, чи квіти це просто не ваша річ, чи ви шукаєте щось більш цікаве, існують інші чудові варіанти привернути увагу. Один із таких – елементи дерева.

Якщо ви хочете зробити акцент на екологічності, дерев’яні елементи ідеально підійдуть для вашої естетики. Саме для цього ми підготували підбірку, яка допоможе вам у генерації та втіленні найсміливіших ідей.

1. Цитрусові

Доповність ваш декор цитрусовими деревами, такими як кумкват або маленькими апельсинами. Це є чудовим способом додати зелені та яскравих кольорів до вашого столу.

2. Природа в приміщенні

Поєднайте стандартні квіткові композиції з високими, неймовірно текстурованими витворами.

3. Казкова атмосфера

Цей настільний пейзаж – справжня мрія для пари, яка сподівається створити найромантичніше весілля. Високі, білі вишневі дерева в поєданні з нейтральними сірими свічками та пишними композиціями з квітами пастельних кольорів створюють чарівний елегантний дизайн.

4. Модерний варіант

Хоча центральні елементи дерев зазвичай поєднуються з дизайном, оформленим у сільському стилі, або весіллями в лісі, нам подобається цей сучасний варіант. Розгалужена гілка посередині столу додає ідеальний баланс текстури цьому чудовому дизайну.

5. Рожевий цвіт

Мабуть, одне з найпопулярніших квітучих дерев, які можна включити в декор церемонії та прийому гостей – це дерева вишні. Від букетів до тортів та вівтарних конструкцій, вони можуть бути включені різними способами.

6. Пишна зелень

Цей центральний елемент, натхненний деревами, викликає абсолютний трепет. Висока скляна ваза замінює стовбур дерева, а пишна зелень є використана для створення верхівки дерева.

7. Осіннє листя

Якщо і є сезон, щоб по-справжньому обіграти центральну частину дерева, це, безумовно, осінь! Яскравий, вогненний колір, який ці осінні гілки додають до святкового столу, – це не що інше, як найкращий варіант для осінніх весіль.

8. Квітки та гілки

Отримайте концепцію центрального дерева з індивідуальним дизайном. Нам подобається, як гілки були використані для створення стовбура дерева для такого вигляду з примхливими червоними квітками.

9. Гліцинія

Дерева гліцинії – одне з найпрекрасніших квітучих дерев, оскільки цвітіння чарівним чином наче струїться по його гілках. Дерева гліцинії можна зустріти з рожевими, фіолетовими, синіми та білими квітками.

10. Органічні гілки

Кілька сільських гілок у високій вазі захоплюють світло найкрасивішим чином, тоді як квіткові композиції з м’якими відтінками додають солодкий відтінок.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію