Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Запрошення на весілля для гостей: як зробити ВАУ?

Незалежно від пори року та інших зовнішніх факторів, весільні запрошення повинні відображати те, що найбільш відповідає смаку пари. Простіше кажучи, запрошувальні листівки – це вступ до того, що чекає гостей в день весілля. Сучасні квіткові кольори, несподіваний мінімалізм та захоплюючі шрифти – все це виділяє певні рівні елегантності. 

Золоті акценти з фольги, намальовані вручну ілюстрації та навіть делікатна каліграфія – все це здатне підняти дизайн запрошень на новий рівень. Такі додаткові елементи справді відображатимуть унікальний і єдиний у своєму роді дизайн. 

Ми підготували 5 варіантів весільних запрошень на будь-який смак.

Класичний білий та золото

Якщо ви плануєте по-справжньому вишукане весілля, візьміть до уваги такий варіант оформлення запрошень. Білий є головним та незмінним кольором весілля, а елементи з золотої фольги здатні врізноманітнити навіть найпростіший дизайн.

Елегантне тиснення

Листівки з тисненням, безсумнівно, є одним із найбільш вишуканих способів надіслати запрошення. Хоча деталі друкуються одноколірними чорнилами, простий, намальований вручну лавровий вінок, обгорнутий навколо ваших ініціалів, може бути нанесений сліпими літерами, тобто без чорнила. Ви можете обрати й кольорове тиснення, однак навіть в цьому випадку слід зробити акцент на мінімалізмі.

Оксамитові акценти

Прекрасний варіант, який створить основу для справді розкішних справ, – акрилові та оксамитові запрошення. Стильні квіткові візерунки та варіанти воскової печатки можна варіюювати залежно від ваших побажань. 

Вишукані темні кольори

Ідеальний варіант запрошень для людей, які хочуть виділитися оригінальністю. Візьміть за основу не звичні світлі відтінки, а темні, а для шрифту використайте навпаки світлі кольори, можливо, навіть з золотим вкрапленням.

Стрічка

Спробуйте використати не звичний конверт для листівок, а стрічку. Можете обрати стрічку такого відтінку, який натякне на кольорову гаму, в якій буде організовано ваше весілля. Таке рішення буде доволі оригінальним.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію