Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Нумерологія у весіллі: як визначити сприятливу дату

Весільні пари різняться тим, у що вони вірять. Існують ті, обмеженням на проведення весілля яких стає лише високосний рік. Є й ті, що взагалі не вірять у магію чисел. Але й зустрічаються інші закохані, які переконані, що вдало підібрана дата стане запорукою довгого та щасливого шлюбу.

Обираючи дату проведення шлюбної церемонії, кожна пара керується своїми переконаннями та міркуваннями, які є правильними саме для них. Ми ні в якому разі не закликаємо вас керуватися виключно даними розрахунками при визначенні дати вашого весілля. У що вірити, вирішувати тільки вам!

Ми підготували статтю, яка стане як мінімум цікавою для всіх та як максимум корисною для тих, хто вірить у магію нумерології.

Нумерологія

Варто почати з того, що нумерологія – це не якась вигадка сумнівних ворожок. Насамперед, нумерологія – це повноцінна наука, послідовники якої переконані, що будь-яка подія у нашому житті прив’язана до цифр. Кажуть, що за допомогою цього вчення можна навіть спроектувати бажане майбутнє. Це, зокрема, стосується й подружніх стосунків.

Розрахунок ідеальної дати

День, коли ви об’єднали свої долі, може багато чого розповісти про майбутнє вашої пари. Прихильники нумерології переконані, що навіть найпростіший підрахунок допоможе уникнути подружніх негараздів, які могли б спіткати вас у майбутньому.

Методика розрахунку

 • Дата весілля: 19.09.2020
 • Сума всіх чисел: 1+9+0+9+2+0+2+0=23=2+3=5
 • Число весілля: 5

Значення отриманого числа

Кожне число має своє унікальне трактування.

 • Одиниця – гарантує стабільність з невеликими “бурями”. Найголовніше в такому шлюбі – розмовляти та йти на компроміси. Адже ця цифра відповідає за лідерство і може свідчити про бажання партнерів узяти гору над іншим, що може загрожувати гармонії союзу.
 • Двійка – це про теплі романтичні почуття. Такій парі потрібно робити акцент на взаємній довірі та повазі й уникати підозри та ревнощів, що можуть погубити міцні стосунки.
 • Трійка – самостійність. У такому шлюбі подружжя схильне діяти окремо, а не в команді. Кожен вміє брати на себе відповідальність, однак надмірність у цій справі може призводити до конфліктів. Для такої пари важливо знаходити спільні заняття – подорожі та враження.
 • Четвірка – егоцентричність. Партнери, у яких весілля під цим числом, схильні фокусуватися лише на власному розвитку та цілях, а не на спільних. Це може бути як і хорошим знаком, так і тим, що віддаляє вас. Найкраще, що таке подружжя може зробити, це визначити спільну мету та об’єднати зусилля заради її реалізації.
 • П’ятірка – ідеальна енергетика, емоції та стійкість. У партнерів може бути багато спільних захоплень та цілей, йдучи до яких, вони схильні взаємно поступатися. Для п’ятірок рекомендується бути уважнішими щодо потреб другої половинки задля уникнення сварок та непорозумінь.
 • Шестірка – позитив та насолода. Найголовнішим інструментом у руках шісток є їхня єдність та взаємопідтримка. Будучи разом, особливо у тяжкі часи, така пара здатна досягти успіху у всіх задумах.
 • Сімірка – спокій та дім. Ідеальне поєднання для людей, яким важливо тримати власний маленький світ подалі від чужих очей. У такому випадку, ви можете досягнути максимальної гармонії з партнером. Якщо ж таким є тільки один партнер, то можуть виникнути певні складнощі.
 • Вісьмірка – кар’єра. У такій парі можуть зібратися двоє завзятих кар’єристів, які вважатимуть одне одного перешкодою на шляху до успіху. Головне рішення – розмови та подолання конфліктів.
 • Дев’ятка – це про ідеальність для сімейної пари. Цілковита гармонія у всіх життєвих сферах, впевненість у майбутньому та розуміння потреб партнера. Та все ж не варто забувати про особисті кордони своєї коханої людини та поважати їх.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію