Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Поради для гостей на весіллі: як зекономити?

Офіційно настав сезон, коли відбувається найбільше весіль, – літо. Карантинні обмеження суттєво послабилися, тому й кількість весіль значно зросла. А, на жаль, далеко не кожен бюджет був готовий до цього.

Навіть найскромніше весілля – це не дешево для кожного учасника цієї події (наречені, їхня сім’я, гості). Говорячи про наречених, то вони знають на що йдуть, попередньо плануюючи свої витрати. Щодо гостей ситуація трішки інша – не всі змогли ретельно продумати свій бюджет перед збільшенням кількості святкувань і тепер стикаються з проблемою відсутності вільних коштів.

Для дружок та дружб витрати ще більші. Окрім того, що їм доведеться придбати відповідні вбрання з урахуванням взуття та аксесуарів, їм ще потрібно організовувати дівич-вечір або парубоцьку вечірку, що теж не є дешевим задоволенням. Середні витрати різняться, однак можна з упевненістю сказати, що на все це потрібно виділити значні кошти.

Однак існують способи бути весільним гостем, не витрачаючи всі свої заощадження до останньої копійчини. Як? Читайте далі!

Заощадження

Якщо вас завчасно запросили на весілля (а зазвичай так і відбувається), то ви маєте достатньо часу, щоб зекономити потрібну суму. Робіть це повільно – визначте, скільки грошей вам потрібно для цієї події, відкладайте кожного місяця якусь частину і до самого весілля ви назбираєте повну суму без суттєвих незручностей.

Якщо ж у вас назбиралося багато спонтанних весіль і ви розумієте, що ніяк не осилите витрати – відвідайте ту подію, на яку вас запрошують найближчі люди. Звісно, важко відмовляти в такій чудовій пропозиції, однак іноді потрібно це зробити, щоб не влазити в борги, які точно нікому не потрібні.

Плануйте заздалегідь

Багато дій в останню хвилину пов’язані з підвищенням цін, особливо це актуально, якщо весілля, на яке вас запрошують, відбуватиметься в іншому місті або навіть країні. Щоб уникнути перевищення бюджету, плануйте все зазделегідь (якщо потрібно – бронювання квитків на літак, проживання в готелі/апартаментах, послуги кравчині тощо).

Зекономте на одягу

Коронавірус посприяв тому, що ви довгий час не були на весіллі. Це означає, що існують досить великі шанси, що ніхто вас не бачив одягненим у ваші святкові наряди. А якщо й бачили, то напевно вже давно забули. Якщо у вас є відповідний одяг для події і ви не хочете додатково витрачатися – не робіть цього. Вдягніть те, що маєте, і зекономте свій бюджет.

Груповий подарунок

Якщо у вас є група близьких людей, з якими ви разом плануєте відвідати певне весілля, ви можете зробити груповий подарунок. Зазвичай такі подарунки обходяться дешевше для кожного, але водночас є і ціннішими для наречених. Домовтеся з групою людей про подарунок, визначте відповідального за кошти, зберіть всю суму та придбайте.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію