Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Про тиждень моди: весільні сукні 2022 року (1 частина)

Нещодавно відбулася значна віртуальна подія – триденний показ мод для наречених. Тому, надихнувшись цією подією, ми вже хочемо привідкрити завісу для теперішніх та майбутніх наречених над тим, що буде актуальним у наступному весільному сезоні.

Можна зазначити, що були представлені як і традиційні, так і більш незвичні моделі весільних суконь. Сучасні дизайнери здалися оптимістично налаштованими щодо майбутніх весіль і їхні настрої цілком відобразилися в їхніх творіннях. Пір’я, квіткові та виразні силуети були основними тенденціями, які були помітні протягом усього тижня мод.

Читайте статтю про тенденції весільних суконь на весняний період 2022 року та дізнавайтеся про майбутні тренди вже зараз!

Квіткові мотиви

Насамперед, весна у всіх асоціюється з різноманітними квітами. Тому й не дивно, що саме квіткові мотиви широко представлені у весняних весільних колекціях. Дизайнери продемонстрували варіанти, які можуть підійти для кожної концепції весілля. Такі бренди, як Markarian, представили міні-сукні з об’ємними квітковими аплікаціями, тоді як інші, як Alyne від Rita Vinieris та Marchesa, представили сукні, повні квіток, блискіток та бісеру.

Markarian
Marchesa
Alyne by Rita Vinieris

Драматичне пір’я

З поверненням масштабних весіль, що прогнозується в ближчому майбутньому, дизайнери надають нареченим можливість підсилити свою весільну моду. Драматичні деталі пір’я бачили в кількох колекціях, серед яких Elie Saab та Marchesa Notte Bridal.

Elie Saab
Marchesa Notte Bridal

Роздільне вбрання

Зараз спостерігається тенденція до збільшення нетрадиційних варіантів весільних нарядів, особливо брючних костюмів. Ось декілька цікавих варіантів стилізації такого костюму від Scorcesa і Nordeen.

Scorcesa
Nordeen

Глибокий V-виріз

Глибокі V-подібні вирізи були величезною тенденцією цього сезону, вони з’являлися майже у кожній дебютованій колекції. Wona Concept і Dana Harel – лише деякі з дизайнерів, які прийняли цю сміливу естетику.

Wona Concept
Dana Harel

Сексуальні силуети

Сексуальні силуети також відзначилися особливою увагою цього Весільного тижня мод, облягаючі сукні, прозора ілюзія, відкрита спина та оголений дизайн шкіри.

Eva Lendel
Marchesa for Pronovias

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію