Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Про тиждень моди: весільні сукні 2022 року (2 частина)

Нагадуємо, що нещодавно відбувся триденний показ мод для наречених, де були представлені різноманітні сукні від більш класичних варіантів до доволі екстравагантних. Знаємо точно, що вам буде чим надихнутися для створення свого особливого образу.

У попередній частині ми вже розглянули 5 найактуальніших весільних суконь на наступний сезон. Залишилося ще 5 🙂

Рукави, як повітряні кулі

Виразні рукави-ліхтарики ще давніше почали використовуватися різноплановими дизайнерами та навіть вже встигли стати частиною гардеробу багатьох модниць. І у випадку весільних суконь на 2022 рік, рукави все ще залишаються з нами. Елегантні та мініатюрні, акцентні та приголомшливі, ніжні та прозорі і ще багато варіантів використання рукавів у весільному вбранні. Ось декілька з них:

Odylyne the Ceremony
Wiederhoeft
Savannah Miller

Високий виріз на нозі

Пандемія так чи інакше вплинула на кожного. А скільки часу ми провели вдома замість того, щоб насолоджуватися прогулянками та тим часом, що мали до карантину. Такі настрої не оминули й наречених – тепер вони хочуть вийти та показати максимум, при цьому створивши ефект ВАУ. Тому у весільних колекціях можна зустріти велику кількість суконь з вирізом до стегна, щоб наречені нарешті змогли показати свої красиві та витончені ніжки.

Ines Di Santo
Sareh Nouri

Додаткові елементи

Прогнозується, що додаткові елементи будуть величезною тенденцією в короткостроковому періоді. Тому дизайнери вже презентували моделі з різноманітними весільними накидками, рукавичками та додатковим фатином. Такі варіанти суконь є доволі нетиповими для класичного розуміння весільного вбрання, але від того ще більш прекрасними. Бо коли ще виділятися, як не на власному весіллі?

White One by Pronovias Group
Justin Alexander Signature

Сміливе міні

От що справді нетипово для звичного українського весілля – міні-сукні. Ви коли-небудь були на весіллі, де наречена замість довгої сукні, можливо й навіть з величезним шлейфом, була одягнена в міні-сукенку? Ми підозрююємо, що ні. Тому настав час дивувати!

Такий варіант чудово підійде для сміливих наречених та їхнього літнього весілля, коли так не хочеться в спеку носити на собі кілограми тканини. Тому якщо ви вибираєте комфорт, знайте, ви в тренді!

Sareh Nouri
Andrew Kwon

Корсети

О, так! Корсети – це пряме попадання в сердечко. Витончено, елегантно, граційно та ще безліч епітетів, якими можна описати цей елемент гардеробу. Не дивно, що так багато дизайнерів взяли корсет за основу створення весільної сукні. До того ж, плюс такої сукні в тому, що вона може приховати проблемні місця, та підкреслити те, що треба 🙂

Нижче декілька прикладів сукні з корсетом. Надихайтеся!

Eisen-Stein
The Atelier Couture by Professor Jimmy Choo, OBE

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію