Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Підбираємо образ дружки на весілля

Після того як наречена узгодила стиль, фасон, тканину і колір суконь для дружок, її подруги можуть сміливо відправлятися в магазин, щоб приміряти потрібну модель. Але перед тим, як одягнути сукню і зробити вибір, потрібно розуміти цілісну картину всього образу.

У цій статті ми акцентуємо увагу на підготовчих етапах створення образу подруги нареченої. Що взяти з собою на примірку? Як виглядати? Чому надати особливого значення? На все це ми дамо відповіді!

Відповідна білизна

Почніть з основи – нижньої білизни. Найкраще, щоб подруга нареченої вдягнула саме ту білизну, яку планує одягнути в день весілля.

Візьміть із собою кілька варіантів бюстгальтерів, щоб побачити, який із них найзручніший і найкраще підходить до сукні. При виборі білизни надайте перевагу фасонам без зайвого оздоблення, щоб нічого зайвого не виглядало з-під сукні.

Навіть, якщо плаття, яке ви плануєте приміряти, не передбачає носіння бюстгальтера, всерівно перестрахуйтеся та візьміть його з собою. Можливо, ви захочете поміряти інший варіант сукні.

Взуття

Якщо ви точно знаєте, яке взуття вдягнете в особливий день, неодмінно візьміть його з собою на примірку. Або візьміть декілька варіантів туфель на підборах, щоб подивитися, які краще пасуватимуть до сукні.

У більшості салонів надають взуття, яке ви можете приміряти з платтям. Краще завчасно уточність цей момент, щоб не прогадати.

Макіяж

Оскільки в день весілля ви будете з зачіскою та макіяжем, то потрібно передбачити чи все це виглядатиме разом гармонічно. Звісно, не потрібно записуватися в салон та витрачати додатково кошти на послуги візажиста та стиліста, щоб просто сходити на примірку. Однак важливо подбати про те, щоб самостійно створити красивий образ і подобатися собі в день примірки.

Аксесуари

Якщо у вас є прикраси, які ви хотіли б вдягнути у день весілля, візьміть їх з собою, щоб візуалізувати цілісний образ. Те ж саме стосується аксесуарів для волосся. Головне, узгодьте ці моменти з нареченою, тому що дуже виразні аксесуари, можуть занадто сильно зіграти на контрасті та вибиватися з весільного стилю.

Хороший настрій

Найголовніше, якщо наречена присутня на примірці, зберігайте позитив. Навіть, якщо вам не сильно подобається сукня, яку вибрала наречена, краще тримайте свої думки при собі (звісно, не у випадку, коли сукня аж взагалі не пасує вам). Знайте, що будь-яку сукню можна зробити унікальною за допомогою макіяжу та аксесуарів.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію