Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Розваги для весільних гостей

Всі ми знаємо, що таке типове українське весілля – це людно, до глибокої ночі та дуже весело. Здебільшого головною розвагою на українських весіллях є танці під живу музику або під діджейські сети. Однак існує ще так багато варіантів шоу-програми, що нехтувати ними рівнозначно тому, щоб лишити себе та своїх гостей незабутніх вражень.

Навіть, якщо всі ваші гості великі прихильники запальних танців до ранку, спланувати декілька альтернативних способів розважитися буде також хорошою ідеєю. Нотка різноманіття в цей особливий день стане великим плюсом.

А допомогти вам у виборі розваг допоможе ця стаття, де ми зібрали найкращі варіанти, щоб урізноманітнити вашу шоу-програму!

До речі, потрібних спеціалістів, які забезпечать насичене проведення часу, ви можете знайти на нашому сайті в розділі “Шоу-програма”.

Паперове шоу

Таке шоу стане чудовим доповненням до запальних танців, створивши атмосферу справжньої вечірки. Всім присутнім буде цікаво повзаємодіяти з масою паперових смужок, які переливаються різними кольорами, покидатися ними один в одного, що сприятиме по-справжньому веселій атмосфері між гостями на весіллі.

Вогняне шоу

Шоу з використанням справжнього вогню при нічній атмосфері подарує незабутні враження для ваших гостей. Легке відчуття небезпеки, краса та сяйво не залишать нікого байдужим. А поєднавши це дійство з феєрверками, ви зможете поставити яскраву фінальну крапку на завершення свята.

Світлодіодне шоу

Така розвага стане фантастичним видовищем для вашого весілля та подарує незрівнянні відчуття.

Особистий художник

Фотографії з весілля – це завжди хороші спогади, які залишаться з вами на все життя. Однак цим вже давним давно нікого здивувати не вийде. А якщо замовити на свято художника, який напише ваше весілля на полотні прямо під час нього? Звичайно, ця картина слугуватиме більше для пам’яті подружжю, але це не означає, що гостям не буде цікаво спостерігати за художником під час роботи. Помістіть живописця десь, де він може побачити всю обстановку, але не настільки віддалено, щоб гості могли легко спостерігати за процесом створення чогось особливого.

Бармен-шоу

Гостям буде цікаво поспостерігати за вправними рухами бармена, який на їхніх очах готуватиме ексклюзивні коктейлі. А дегустацій опісля точно буде до вподоби всім присутнім 🙂

Власна версія історії знайомства

Підготуйте для кожного гостя листівку з викладом основної інформації щодо любовної історії вашої пари, однак залишіть пропуски, в яких ваші близькі зможуть вписати свої версії розвитку подій. Це цікава розвага для присутніх та кумедний спогад для вас.

Акробати

Акробатика може стати напрочуд елегантним способом включити унікальний варіант весільної розваги у ваш великий день. Наймайте повітряних виконавців, які демонструють своє мистецтво у зоні з високим рівнем відвідуваності, наприклад, над баром, де багато часу проведуть ваші гості. Або ж замовте окремий виступ, щоб всі могли цілковито насолодитися видовищем.

Намет для ворожіння

Весілля – це про щось таке магічне, що об’єднує два люблячих серця. А якщо ви ще й є тим подружжям, яке захоплюється гороскопами, то можливо ви захочете продовжити цю тенденцію і в концепції вашого заходу. Якщо у гостей є запитання щодо їхнього особистого, то вони можуть відвідати таке шатро. Адже весілля – ідеальний час для всіх, щоб кохати та бути коханими.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію