Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Стилізація десерту макарон для весільного торту

Класичний весільний торт завжди буде невід’ємним елементом святкового меню – він поза часом і по-справжньому особливий. Існує безліч варіантів стилізації цього обов’язкового десерту і один з них – весільний торт з десертом макарон.

Багато пар все ж надають перевагу більш класичним весільним тортам без зайвих деталей. Але ми радимо вам звернути увагу на десерт, повністю або частково оздоблений макаронами – це про новизну, вишуканість та, безумовно, смак.
Поєднайте макарони з квітами, зеленню, цікавими кондитерськими елементами або просто врізноманітніть звичайний білий торт.

Послуговуйтеся своєю фантазією, а ми допоможемо вам у цьому, щоб ваш весільний торт виглядав по-новому прекрасно!

Каскад

Весільні торти з десертом макарон можуть бути різних форм, розмірів та концепцій. Якщо ви не хочете відмовлятися від традиційного багатоярусного торта, подумайте про використання макаронів, щоб створити гарний каскад як акцент.

Пастельні кольори

Макарони виглядають приголомшливо у пастельних відтінках. Але вони можуть виглядати ще краще в поєднанні з пастельним тортом. Спробуйте!

Монохром

Не бійтеся мінімалізму в кольорі та оздобі – це завжди виглядає по-особливому вишукано та «дорого». Такий варіант подачі схожий більше на той, що стоїть на кенді-барі. Але ж не існує ніяких рамок, тому сміливо беріть на замітку!

Троянди

Поєднання макаронів з трояндами – безпрограшний варіант. Хочете весілля з легким присмаком французького шарму? Щиро рекомендуємо цей ніжний варіант!

Нестандартне розміщення

Спробуйте розмістити макарони на вашому торті таким чином, як на фотографії знизу. Б‘ємося об заклад, що на жодному іншому святі ви не бачили такого незвичного оздоблення. Можливо, варто поекспериментувати?

Абстракція

Не бійтеся додавати кілька сміливих кольорів у поєднанні з абстрактними розписними малюнками. Так ви можете отримати справді унікальний десерт.

Золоті акценти

Хочете вразити всіх присутніх? Тоді ця ідея точно вам знадобиться! Поєднайте кондитерське золото з безе, квітами та, звісно, героєм цієї статті – макароном.

Стрічка

А як щодо того, щоб зробити ваш тортик надзвичайно милим? Просто додайте пастельну стрічку та квіти! Ми гарантуємо, всі будуть в захваті.

Контраст

Важко уявити, двоярусний торт на вежі з макаронів, але це можна зробити! Крім того, завдяки контрастній палітрі кольорів, цей кондитерський шедевр однозначно приверне до себе багато уваги.

Химера

Хочете, щоб ваш весільний смаколик відрізнявся від усього, що ви бачили раніше? Ну що ж, це можна влаштувати! Використайте макарони однієї кольорової гами для прикраси кожного ярусу та не забудьте про незвичні квіти з химерними витками зелені.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію