Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Традиція весільної фати

Фата – це романтичне доповнення до будь-якої весільної сукні. Зазвичай це шматок фатинової тканини, який доповнює сукню, але це не обов’язково, бо на теперішній час існують альтернативні варіанти. Особливість фати полягає в тому, що вона додає завершальний штрих до будь-якого весільного плаття – пишне, як у принцеси, рибка, яка робить наречену схожою на русалку, чи взагалі сукня з довгим шлейфом, як у королеви.

Сьогодні пари дотримуються традиції весільної фати по-новому та модернізовано, про що ми поговоримо трохи пізніше. Якщо ви добавляєте фату у свій образ, вона швидко стане одним з найважливіших аксесуарів. І коли ви розглядаєте можливість інтегрувати її у свій наряд, найімовірніше виникнуть запитання про вартість, стилі та гармонічне поєднання з сукнею. Однак цікаво й знати про те, з чого взагалі почалася традиція?

Читайте далі, щоб дізнатись більше про цю традиційну історію та отримати відповіді на власні питання!

Історія весільної фати

Саме слово “фата” походить від санскритського «пата», що в перекладі означає «тканина».

Перший етап

Фата вважається найстарішою частиною ансамблю для нареченої. Її історія сягає сивої давнини, коли громада загортала майбутню дружину з голови до ніг, щоб зобразити приношення скромної та недоторканої дівчини. До того ж, вважалося, що саме цей аксесуар ховав наречену подалі від злих духів, які мали намір зірвати її щастя.

Другий етап

З часом все ставало набагато простіше. Люди перестали бути такими забобонними і почали використовувати фату з більш практичною метою – приховати обличчя нареченої від нареченого. Тому для виробництва фати використовувалися щільні тканини, щоб повністю закрити лице нареченої.

Ця тенденція виникла ще в часи шлюбів за домовленістю і першою її задала королева Вікторія, яка вийшла заміж у білій сукні та фаті, що спускається вниз по спині. Це й визначило образ нареченої на найближчі століття.

Королева Вікторія в день весілля

Третій етап

На сьогоднішній час весільну фату використовують більше як простий аксесуар, ніж як атрибут для захисту від злих духів чи як деталь, щоб здивувати нареченого, який ніколи до того не бачив свої майбутньої дружини. Найголовніше, чим послуговується наречена при виборі весільної фати або іншої прикраси для волосся зараз це власне бачення краси та звичаї в її сім’ї.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію