Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Тренди весільних макіяжів у 2021 році

Продовжуючи тему весільних трендів у 2021 році, пропонуємо розглянути актуальні варіанти святкових макіяжів.

Ми вже розглянули, які зачіски стали популярними цього року. З макіяжами ситуація дужа схожа – пандемія теж вплинула на цей напрямок б’юті сфери і тепер в моді не тільки природність, а й яскраві акценти.

Ми підготували декілька найтрендовіших варіантів.

Акцент на здоровій шкірі

Багато жінок під час пандемії почали приділяти особливу увагу стану своєї шкіри, роблячи різні процедури вдома та вкладаючи в цю справу ще більше коштів. Тому передбачається, що дівчата мають намір показати те, над чим вони працювали, а саме свою здорову та красиву шкіру обличчя.

Варто зазначити, що йдеться про легенький тон, рум’янець та природнє сяйво, яке варто підкреслити мінімальною кількістю хайлайтера.

Наречена насамперед повинна залишатися собою, тому не потрібно обтяжувати своє красиве лице зайвим шаром косметики. Пам’ятайте, природність зараз як ніколи в моді!

Сміливі губи

Стандартний весільний макіяж для більшості асоціюється з природними нюдовими відтінками і за логікою це мало б і бути головним трендом, враховуючи умови. Звісно, такий варіант залишається незмінною класикою, однак у 2021 році все більш популярними стають яскраві та акцентні губи.

Такий варіант оформлення губ чудово поєднується з вищезазначеним трендом на здорову шкіру, що в результаті не обтяжує загальний макіяж.

Колір, кристали та блиск

Передбачають відхід від традиційного весільного макіяжу очей до креативного варіанту з використанням різноманітних кольорів, стразів та блиску. Пропонують поекспериментувати та використати замість блискучої підводки не менш блискучі кристали. Головне не перестаратися.

Або ж актуальним ще є використання яскравих відтінків тіней для макіяжу очей. Це й стане вашим головним акцентом, тому важливо не переобтяжити такий образ занадто яскравими губами.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію