Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Тренди весільних тортів у 2021 році

Останнім часом тренди на весільні торти полягають в тому, що вони стають все більш унікальними. Кондитери, які горять своєю справою, експериментують та винаходять нові форми, кольори, візерунки та особливі деталі, щоб задовільнити потреби найвибагливіших пар. Їстівні квіти, елементи геодезії та металевого золота – все це та навіть більше ви знайдете в трендах 2021 року.

Напівпрозорий декор із ізомальту

Ізомальт – кондитерський цукор, що використовується для створення десертів, особливо для їх прикрашення. До того ж цей продукт вважається низькокалорійним, що допоможе хоч трішки збалансувати кількість спожитих калорій у день весілля.

Дизайн з пресованими квітами

Пресовані квіти, які ще й можна скуштувати, стануть одним з головних трендів весільних десертів 2021 року, особливо навесні. Особливість полягає в тому, що квіти створені не з шоколаду чи глазурі, а з дійсно реальних рослин.

3D квітковий живопис

Випуклі квіти на торті незмінно залишаються класикою. А в поєднанні з металевою їстівною фольгою виглядають по-новому.

Дизайн, що імітує мазки пензлика

Такий варіант підійде не тільки для весілля художників. Це новий погляд на те, як має виглядати весільний торт, і запевняємо, що ваші гості будуть у приємному захваті.

Перлини

Перлини на кондитерських виробах – не новинка, проте залишаються актуальними й досі. Якщо ви плануєте елегантне майже королівське весілля, такий варіант дизайну – те, що вам потрібно.

Геодезія

Напевно, незвично бачити термін “геодезія”, вжитий до весільного торту. Проте запевняємо вас, такий варіант прикрашення вразить усіх присутніх на вашому святі.

Поєднання живих квітів та макаронів

Один з класичних варіантів, який ніколи не набридає. Вишукано, гарно, а головне смачно. Що ще потрібно для такого особливого дня?

Квадратна форма

А такий варіант підійде для поціновувачів нестандартних рішень. Але виглядає він не менш круто, ніж звичайний торт круглої форми.

Міні-весільний торт

А якщо зробити міні-порцію весільного торта особисто для кожного гостя? Так ви будете впевнені, що кожен зможе скуштувати цей прекрасний десерт.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію