Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Тренди весільного манікюру в 2021

Шукаєте варіанти найкращого манікюру для вашого весілля? Можливо, вам захочеться відійти від класичного блідо-рожевого відтінку і обрати щось більш унікальне та сміливе. Зрештою, такі експерименти є в тренді в 2021-ому році. Цього літа відбулося відродження нейл-арту, особливо в прояві геометричних візерунків та точних ліній.

У модних нігтьових салонах та у соціальних мережах професіонали бачать появу чистого та сучасного нейл-арту. Деякі популярні дизайни включають абстрактні лінії та форми, прозорі кольори з відтінками кольору, градієнт на кожному пальці та малюнки півмісяця.

Детальніше про дизайни весільного манікюру говоримо далі!

Не класичний французький

З одного боку, це класичний вигляд французького, але новий поворот робить його незвичайним. Зворотній варіант такого манікюру, який малюється біля кутикули, стає все більш популярним серед наречених. Це досить вражаюче, щоб його помітили, але досить тонке, щоб не бути занадто крикливим. До того ж, коли ваші нігті відростатимуть під час, наприклад, медового місяця, то з таким дизайном це буде менш помітно.

Діагональний візерунок

Говорячи про практичність, такий діагональний візерунок, коли частина нігтя покривається лише прозорим лаком – це не тільки велика тенденція з естетичного боку, але й цілком зручна. Це все тому що такий варіант також дає більше часу між тим, щоб перобити манікюр, тому і є хорошим вибором для нареченої.

Градієнт блиску

Одним з найпопулярніших дизайнів нейл-арту для наречених є блискучий градієнтний манікюр. Спробуйте такий блиск на більш нейтральному відтінку лаку, щоб весь акцент не був на ваших нігтях. Блиск у відтінку шампанського – ідеальне рішення.

Вертикальна лінія

Ще один трюк для подовження нігтя – додати вертикальну лінію блиску по середині. Блиск зазвичай створює оптичну ілюзію, що візуально збільшує вашу нігтьову пластину і не змушує вас нарощувати нігті, особливо якщо вам не комфортно з додатковою довжиною.

Півмісяць

Такий варіант манікюру з’являється все більше і більше, особливо у відтінках білого та блакитного. Для наречених простий і тонкий відтінок світло-блакитного цікаво доповнить весь образ. Ви також можете змішати кілька тенденцій і додати додаткову лінію блиску для веселого гламурного вигляду.

Сміливий френч

Хоча наречені часто дотримуються вигляду, який вписується в класичну нейтральну палітру, в 2021-ому році вони можуть сміливо поекспериментувати з кольором. Якщо ж наречені хочуть залишитися на боці більш спокійних відтінків, то до експериментів можуть вдатися її дружки, доповнивши так свої образи та виділившись на тлі більш нейтрального вигляду.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію