Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Чому обручку носять на безіменному пальці?

Ми готові посперечатися, що ви ще з дитинства знаєте відповідь на питання “на якому пальці носиться обручка?”. Для більшості слов’янських країн традицією стало носіння обручки на правій руці, тоді як в деяких інших країнах, наприклад, в США, її носять на лівій руці. Але те, що об’єднує ці випадки – це те, що обручку в будь-якому разі носять на безіменному пальці.

Історично склалося, що обручки були задокументовані для носіння на кожному пальці, навіть на великому. Однак сьогодні обручки найчастіше носять на четвертому пальці лівої руки (в Україні, Росії, Індії, Німеччині, Іспанії, Норвегії тощо – на правій). Цікаво, що в сучасному житті, де тенденції змінюються одна за одною та де молоді люди все більше відходять від звичаїв, традиція носіння обручки на безіменному пальці здебільшого зберігається.

У цій статті ми заглиблюємося в інтригуючу історію, що стоїть за традиційним розміщенням обручки на безіменному пальці!

Історія та значення безіменного пальця

Традицію та символіку безіменного пальця можна простежити ще від глибокої давнини. За легендою, вважалося, що безіменний палець має вену, яка з’єднана безпосередньо з серцем, тому серця закоханих будуть з’єднані їхніми кільцями. Перші римляни називали це “vena amoris”, що в перекладі означає “жилка кохання”. Отже для зміцнення союзу на цей конкретний палець надягалося кільце, яке позначало кохання, яке поділили молодята, по суті, з’єднавши свої два серця.

Однак наше сучасне розуміння анатомії показує, що всі пальці мають венозні зв’язки з серцем, і такої єдиної вени не існує, розбиваючи цим самим правдивість історії про чарівну символіку. Тим не менш, традиція все ще діє для багатьох пар, які позначають свій правий або лівий безіменний палець на знак своєї прихильності один одному.

Як поєднати обручку з іншими колечками?

Якщо ви вирішили носити обручку та колечка на одному пальці, вам буде корисною інформація про те, як їх правильно поєднати. Одружені люди зазвичай носять свої обручки найближче до серця, тобто вони знаходять в нижній частині стопки під іншими колечками.

До того ж не обов’язково носити звичайні колечка на тій руці, де ви носите обручку. Цілком нормально розділити ці аксесуари між двома руками. Вибір часто зводиться до особистих або культурних уподобань. Чи ви вирішите дотримуватись давньої традиції чи створити свою власну, залежить тільки від вас.

Чи можна носити кільця на безіменному пальці до заручин чи одруження?

Колись вірили, що носіння звичайного кільця на безіменному пальці правої або лівої руки може призвести до невдач в особистому житті. Однак, це більше для тих, хто все ще вірить у забони. Якщо ви не вірите в це, то сміливо надягайте колечко туди, куди вам подобається. Тим не менш, носіння кільця на безіменному пальці може означати для інших, що ви у серйозних стосунках, що може бути не найкращим рішенням, якщо ви йдете на романтичну зустріч.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію