Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Як вибрати весільну зачіску?

Кожна наречена має свій спосіб планування особливого весільного дня. Деякі дівчата планують і продумують все до деталей ще до заручин, а інші приймають рішення по ходу. Але незалежно від того, до якого типу ви себе відносите, один факт залишається справедливим – весільні зачіски постійно змінюються!

Якщо у вас ще немає остаточного рішення, у вашій голові може вирувати безліч запитань: чи варто підібрати волосся вгору або ж залишити внизу? Кучеряве або пряме? Просто чи екстравагантно? Адже так само, як і з весільними сукнями, варіантів весільних зачісок, здається, існує нескінченна кількість.

Але не хвилюйтеся! Ми ділимося порадами, як вибрати найкращу зачіску для вашого весілля.

Створіть дошку натхнення

Найкращим початковим рішенням буде переглянути всі можливі зачіски на відкритих платформах. Перегляньте соціальні мережі салонів вашого міста, стрічку в Pinterest або ж інші сайти з підбірками актуальних зачісок. Так ви зрозумієте, що вам приблизно подобається і будете рухатися в потрібному напрямку.

Подивіться на весільну сукню

Черпайте натхнення у своїй сукні та в тому, як дизайнер стилізував її на моделі з фотографії. Це може допомогти вам позбутися від перезавантаження образу та дасть змогу по-новому поглянути на те, як найкраще вкласти волосся.

Розгляньте свої повсякденні зачіски

Ваша повсякденна зачіска – момент, з якого потрібно починати. Якщо ви не любите себе з піднятим волоссям, то вдаватися до такого експерименту під час відповідального дня не варто. Також перегляньте улюблені фотографії себе і зверніть увагу на те, що є спільного між ними в плані вашого волосся.

Приготуйтеся до пробного походу в салон

Майже кожна наречена робить пробну зачіску за якийсь час до самої події. Однак до цього походу в салон потрібно належно підготуватися. Візьміть із собою фотографії своєї сукні, сережок, намиста та прикрас для волосся (якщо ви плануєте такі). Так стиліст зможе вам порекомендувати найкращий варіант зачіски відповідно до вашого весільного набору.

Прислухайтеся до свого “Я”

Найкраща зачіска – та, з якою ви почуватимете себе якнайкраще. Пам’ятайте, що ваш партнер насамперед хоче вас справжню, а не нову версію. Тому не слід обирати щось, що вам взагалі не близьке. Прислухайтеся до себе, своїх бажань та вподобань.

І нехай ваше весілля буде особливим!♥

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію