Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Як відсвяткувати заручини без вечірки?

Процес святкування заручин під час пандемії зазнає чималих обмежень. Дехто вважає такі обмеження несумісними з концепцією самих заручин і, щоб не ставити під загрозу свою безпеку та безпеку гостей, вирішує відсвяткувати особливий день у незвичайний спосіб.

Але якщо ви не можете зібратися зі своїми гостями особисто, це не означає, що взагалі не потрібно святкувати. Тому ми підібрали декілька варіантів, щоб провести час по-особливому, не організовуючи великої вечірки.

Віртуальне свято

У часи пандемії такий вид святкування набрав шалених обертів. Зв’яжіться зі своїми родичами та друзями через актуальні зараз відео сервіси, щоб вони змогли розділити цю щасливу мить з вами. Хай кожен відкоркує пляшку шампанського, виголосить тост за молодят та повеселиться хоча б годинку через екран.

Щоб зробити святкування особливим, хорошим варіантом буде надіслати запрошеним до онлайн вечірки гостям пляшку шампанського або смаколики.

Фотосесія з заручин

Багато фотографів адаптувалися під теперішні умови, пропонуючи соціально віддалені фотосесії для пар та їхніх сімей. Такі фотографії стануть прекрасним способом поділитися щасливою новиною з родиною та друзями, не запрошуючи їх безпосередньо на місце заручин.

Також фотографії з заручин можуть стати “репетицією” перед самим весіллям, даючи змогу оцінити роботи вашого фотографа.

Час для двох

Карантинні обмеження можуть стати чудовим часом для вас, як пари, щоб провести час вдвох. Придумайте, чим цікавим можна зайнятися. Це може бути щось, що ви не робите в повсякденному житті – приготувати вишукану їжу, організувати романтичний вечір, навчитися чомусь новому разом тощо. Використайте час, щоб спланувати майбутнє святкування весілля або поговоріть про подальші спільні плани.

Відтворіть свою історію кохання

Ви можете відсвяткувати заручини зі свою половинкою, поринувши в спогади про ваше перше побачення або інший особливий день. Вдягніть ті самі наряди, що й колись, включіть музику, яка грала в той день. Проживіть моменти, які привели вас до заручин.

Побалуйте себе

Відмова від вечірки це, звісно, значна економія сімейного бюджету. Витратіть ці гроші, відкладені на святкування заручин, на щось, що ви давно хотіли. Подорож, спа чи просто покупка, яку ви довго відкладали, але так хотіли зробити.

Найближча сім’я

Ваш намір не святкувати у великій компанії не означає, що не потрібно відсвяткувати цей день з найближчою родиною. Запросіть їх в гості та проведіть класно час.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію