Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Як знайти ідеального фотографа на весілля?

Фотографії з весілля – неймовірно цінний спогад для кожної пари та її родини. Тому необхідно, щоб ці фотографії викликали тільки позитивні емоції та відчуття приємної ностальгії, а не нарікання на те, що наречена знята не з того ракурсу, що фотографії занадто перефотошоплені і взагалі таке відчуття, що весілля було не у 2021 році, а у 2007. Щоб такого не трапилося, потрібно серйозно підійти до вибору фотографа – людини, яка проведе з вами весь цей святковий день. У цьому вам допоможуть декілька наступних кроків:

Подумайте заздалегідь

У багатьох хороших фотографів, що користуються значним попитом, місця на зйомки заброньовані на пів року вперед, а то й більше. Особливо, враховуючи той факт, що більшість заходів, як весілля, проводять у вихідні дні. Тому займіться пошуками фотографа завчасно– найоптимальніше за 9-10 місяців до проведення весілля.

Запитайте поради

Можливо, хтось з ваших родичів/друзів/знайомих недавно мав власне весілля або ж був гостем на ньому, і йому дуже сподобалися фотографії та сам фотограф. Перегляньте світлини, візьміть контакти – так ви будете знати, що цей спеціаліст справді хороший.

Або ж продивіться сайти, весільні каталоги, де розміщено безліч фотографів на різний смак. Так ви 100% знайдете свого спеціаліста.

З’ясуйте, який стиль фотографій вам подобається

Проаналізуйте роботи фотографів – які світлини вам найбільше подобаються? Які найменше? Світліші чи більш темні? Контрастні чи ні?

Кожен фотограф має своє бачення та стиль, які вироблялися роками. Тому, якщо вам подобаються яскраві та світлі фото, а у портфоліо представлені, наприклад, темні, не потрібно обирати цього спеціаліста та просити, щоб він обробив фото під ваші вподобання. Знайдіть того, хто працює в близькому до вашого стилі.

Запитайте у фотографа все, що вас цікавить

Більшість фотографів надішлють своє портфоліо ще до першої зустрічі. Проаналізуйте їх, переконайтесь, що є представлені фото з нещодавніх весіль, переглядайте всі фото, а не тільки найвдаліші – це найкращий спосіб оцінити роботу фотографа.

Якщо ви співпрацюєте зі студією, то уточніть, який саме фотограф працюватиме на вашому весіллі, перегляньте не загальні роботи від студії, а роботи свого фотографа.

Обговоріть плату

До плати деяких фотографів входять фотоальбом, дозйомка, флешка, на якій зберігатимуться фотографії тощо. У інших фотографів це все ви можете отримати, але вже за додаткову плату. Узгодьте цей момент завчасно, щоб потім не виникало непорозумінь.

Подумайте, як ви почуваєтесь з цією людиною

Не забувайте, весільний фотограф – людина, з якою ви проведете весь день, тому вам має бути комфортно з нею та в її об’єктиві. Не нехтуйте цим, адже зіпсований настрій від людини, яка вам не імпонує, не найкращий розвиток подій під час такого важливого дня.

Заплануйте пробну фотосесію

Пробна фотосесія – завжди гарна ідея, особливо, коли ніхто зі знайомих раніше не працював з цим фотографом. Провівши її перед весіллям, ви не тільки будете впевнені в якості фото у день весілля, а й отримаєте чудові світлини з вашою коханою людиною.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію