Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Як зрозуміти, що час заручитися?

Багатьох цікавить питання – як зрозуміти, що час для заручин настав? Зазвичай люди, які починають задумуватися над таким важливим кроком у своєму житті, схильні до аналізування безлічі факторів, починаючи від “можливо, не варто спішити?”, закінчую “а чи достатньо наші стосунки міцні для цього?”. Якими б не були ваші думки, прийняти рішення з приводу об’єднання доль може бути доволі непростою справою.

З іншого боку, в якийсь момент ви можете просто повірити, що час настав. Однак ви ніколи не будете впевнені на всі 100 відсотків, що ви готові та що ваш вибір дійсно правильний. Головне, переконатися, що ви, як мінімум, готові спробувати.

Ми точно знаємо, що існують основні речі, які потрібні кожним стосункам в довгостроковій перспективі. І цими універсальними істинами, які допоможуть вам впевнитися в правильності вашого рішення, ми поділимося далі!

Завищена важливість

Безсумнівно, заручини – крок важливий, проте не настільки аж, як його описують. Здебільшого люди, що вирішили заручитися, вже спробували на смак спільне життя під одним дахом, провели безліч часу разом та побували в різних життєвих ситуаціях. Тому, по суті, життя обох після заручин не змінюється. Можуть змінитися певні внутрішні відчуття та підвищитися почуття відповідальності, та не більше.

Надання заручинам завищеної важливості веде до страху та тривоги, пов’язаних з цим процесом. А навіщо страх там, де живе кохання? Коли ви дійсно готові заручитися, ця ідея не повинна вас лякати та викликати відчуття внутрішнього дискомфорту. Якщо ви можете уявити своє майбутнє з кимось і це відчувається природним, це дійсно хороший знак того, що ви в правильному місці, щоб зробити цей стрибок до спільного майбутнього. 

Зручність

Спільне життя – це не лише про почуття. Насамперед вам повинно бути затишно в цих стосунках, тому що вам з партнером доведеться комунікувати в умовах побуту. Якщо ви збираєтеся заручитися, вам має бути комфортно в усіх сферах: у розмовах та висловленні власних бажань, у проведенні часу та спільному проживанні, у неідеальному вигляді та в час хвороби… Тобто, вам має бути зручно залишатися собою, при цьому живучи з іншою людиною.

Комунікативний зв’язок

Немає навичок, які б підготували вас до заручин краще, ніж міцне спілкування. Справа не тільки в тому, щоб спілкуватися один з одним на будь-яку тему в палких та цікавих дискусіях, хоча це теж є, безумовно, важливим фактором. Причина, чому комунікація є настільки важливою, полягає в тому, що воно робить все кращим.

Якщо ви вмієте спілкуватися, це допоможе вам подолати все, що вам трапиться – робочий стрес, проблеми зі статевим життям, недостатньо часу разом або ж занадто багато часу разом. Все, що може статися, стає набагато легшим, якщо у вас наявний сильний комунікаційний зв’язок з вашим партнером. 

Вирішені проблеми

На вас чекає довге життя, яке не ділиться на чорне та біле – воно багатогранне і багато в чому залежить від того, як ви до нього ставитеся. Для початку вам потрібно зрозуміти, що не існує такої пари, яка ніколи б не сварилася або яка завжди розумілася між собою. Якщо ж ви з вашим обранцем ніколи не мали сварок, це може свідчити лише про те, що або хтось у вашій парі боїться продемонструвати свої справжі почуття та бажання, або ви просто недостатньо часу були разом.

Конфлікти в стосунках – це не погано, якщо вони відбуваються здоровим способом. Це можливість дізнатися один одного краще та зрозуміти, що насправді важливо для вашого партнера, про що він у мирних умовах ніколи б вам не сказав. Сприймайте сварки як спосіб вивести ваші стосунки та взаєморозуміння в них на вищий рівень. Якщо ви навчилися це робити в парі, це може слугувати одним із вказівників до того, щоб провести разом решту свого життя.

Вплив оточення

Іноді страх та невпевненість перед заручинами диктує наше оточення. Наприклад, якщо близька вам людина нав’язує ідею заручин, а в самої цієї людини існує багато негараздів у власних стосунках, на підсвідомому рівні ви задумуєтесь про те, а чи варто взагалі робити цей крок, якщо все має однаковий результат. Однак це не так. У такому випадку варто чітко розмежовувати чуже життя та власну історію, адже в кожного вона індивідуальна. Ви не несете відповідальності за проблеми інших людей.

Отже, якщо ви маєте страх перед заручинами, проаналізуйте чи не міг цей страх вам хтось нав’язати. Знайшовши корінь проблеми, ви зможете пропрацювати її та будувати своє щасливе життя, вільне від проекцій інших.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію