Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Як COVID-19 вплинув на весільні тенденції?

Covid-19 значною мірою вплинув на весільну індустрію не тільки фінансово, але й на те, як взагалі відбуватиметься святкування. Зараз спостерігається тенденція, коли наречені та їхні сім’ї все більше починають замислюватися про суть шлюбу, а не про звичайне свято, яке відбувається після урочистостей.

Ми підготували декілька нових весільних тенденцій, які прийшли до нас з поширенням пандемії. Невідомо, чи вони затримаються надовго, чи будуть короткостроковими, проте важливо знати про них у 2021 році.

Всі свої

Ця тенденція плавно перейшла до нас ще з 2020 року. На жаль, поширення вірусу через зрозумілі причини унеможливило гучні та великі святкування, як було колись. Натомість все більш актуальними стали невеличкі святкування у колі найближчих. Такий варіант відмінно підійде для того, щоб створити максимально затишну та навіть інтимну атмосферу.

Нетрадиційні весілля

Зараз можна спостерігати все більше альтернативних варіантів весіль. Їх ще називають “втечами”, як по сценарію романтичних фільмів. Це спричинено зменшенням доходів через пандемію. Тому багато пар обирають варіант весілля на двох – це може бути невеличка подорож країною або за її межі, якщо це можливо, або ж просто офіційна частина та похід в ресторан.

Екологічність

Також вплив пандемії не обійшов і місця проведення весіль. Все популярнішими стають святкування на свіжому повітрі – чи то в саду, чи в виїзних комплексах тощо. Варто зазначити, що є акцент на весільних декораціях – все більше зелені та польових квітів, дерев’яні столи та елементи декору.

Прямі трансляції

Цей пункт справді вважається новинкою 2021 року. Деякі родичі та близькі люди не зможуть приїхати на ваш особливий день через закриті кордони або ж страх перед вірусом. Проведення прямих трансляцій зі святкування весілля дає змогу вашим близьким розділити цей день з вами, хоч і не фізично.

Нові кольори

Згідно інституту кольору Pantone, головними кольорами 2021 року є жовтий та сірий. Поєднання цих кольорів символізує силу, надію та позитивний настрій, яких людям бракує під час пандемії. Хорошою ідеєю буде використання цих кольорів у весільному декорі – квіткові композиції, сервірування столу, елементи одягу та інші не менш важливі деталі.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію