Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Ідеї подарунків для гостей на будь-який бюджет (частина 2)

У попередній частині ми вже розповіли про 5 оригінальних подарунків для гостей вашого весілля. Але на тому весь креатив не закінчився – до вашої уваги ще 5 доволі цікавих ідей. Ваші гості точно будуть приємно вражені!

Персоналізовані пакети для солодощів

Підготуйте заздалегідь крафтові пакети з власним дизайном, куди гості зможуть спакувати солодощі з весільного столу, щоб поласувати вдома. Або ж відразу заверніть в такі пакети солодкі подарунки для гостей – це зекономить час усіх учасників святкування.

Весільні шльопанці для шалених танців

По праву цю ідею можна назвати найкреативнішою та найпрактичнішою. Замовте певну кількість пар шльопанців, яка рівнозначна кількості гостей на вашому весіллі. Створіть власний дизайн – це може бути щось дуже просте, наприклад, імена вашої пари та дата весілля.

Гості вам скажуть величезне дякую, коли, змучившись танцювати на підборах чи в класичних туфлях, вони зможуть перевзутися в зручні шльопанці та продовжити відриватися на повну.

Мініатюрка вина з власною етикеткою

Цей варіант буде чудовим особливо для пар, які виробляють домашнє вино. Однак, й куплений напій теж стане хорошим подарунком. Візьміть мініатюрки пляшечок з вином, наклейте власну етикетку і подаруйте гостям.

Шампанське та солодощі в одному

Ця ідея є дотичною до попередньої. Візьміть мініатюри пляшок з шампанським, прикріпіть до неї солодощі в окремій коробочці з етикеткою вашого весілля.

Персоналізовані льодяники

Кожному гостю буде приємно отримати красивий льодяник та скуштувати його після закінчення весілля. Маленький подаруночок, який точно сподобається кожному.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію