Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Ідеї подарунків для гостей на будь-який бюджет (частина 1)

Ваші друзі та сім’я збираються у день вашого весілля, щоб виразити всю свою любов. Тому так важливо продемонструвати взаємну прихильність та показати кожному гостю, що він важливий для вашої пари. Підготувати невеличкі весільні подарунки для гостей – найменше, що ви можете зробити. Тому варто підійти до цього діла творчо.

Є кілька важливих факторів, які слід враховувати при виборі послуг. Майте на увазі тип місця проведення (цукерки не будуть хорошою ідеєю на відкритому повітрі в спеку). Незалежно від того, чи ви одружуєтесь у сільському приміщенні на відкритому повітрі чи у великому бальному залі, ми пропонуємо вам унікальні подарунки подяки.

Ми підготували декілька варіантів, які точно допоможуть вам підготувати найкращі подарунки.

Персоналізовані санітайзери для рук

Такий варіант подарунку стане оригінальним та потрібним через пандемію коронавірусу. Це продемонструє, що ви справді дбаєте про здоров’я своїх гостей. Зробіть невеликий персоналізований запис на коробочці, щоб в подальшому гості користувалися антисептиком та згадували про день вашого весілля.

Горщики з насінням квітів

Б’ємося об заклад, такого подарунку ви ні на якому весіллі ще не бачили. Ваші гості зможуть виростити цю квітку вдома, яка символізуватиме ріст вашого кохання. Задекоруйте пакетик з насінням, щоб він виглядав по-святковому.

Бокси з попкорном

Ніщо не зрівняється із закускою у вигляді попкорну після весілля! Помістіть ці персоналізовані коробки поруч із свіжим попкорном (якщо це дозволяє ваше місце) або поставте заздалегідь заповнені коробки на стіл поруч із різноманітними приправами для попкорну для гурманів, щоб гості могли створити власну смакову суміш.

Персоналізовані коробки з сірниками

Якщо ви і ваш наречений любите збирати сірникові коробки як сувеніри з улюблених ресторанів, то це ідеальна ідея для весілля для вас. Мало того, що сірники завжди корисні, а ще й з сучасною персоналізацією – це надзвичайно милий штрих. Ви також можете підібрати папір та колір друку відповідно до вашого весільного декору!

Гарячий шоколад в тюбику

Ідеальний варіант, якщо святкування вашого весілля відбувається зимою. Гостям буде приємно повернутися додому після холодної вулиці та випити чашку гарячого шоколаду або ж какао з думкою про вас.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію