Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

10 речей, про які ніхто не розповідає в день весілля

Незалежно від того, скільки весіль ви відвідували раніше або скільки разів ви були подружками наречених, є деякі речі, про які ви просто не дізнаєтесь до дня свого весілля.

Поговоріть з усіма, хто пережив це раніше, і вони скажуть, що ваш день весілля абсолютно пролітає. Ви будете настільки зайняті переходом від однієї речі до іншої, що, заспокоїтесь тільки тоді коли , ви будете різати торт. Ви, можливо, вже знаєте, що вам потрібен екстрений комплект (про всяк випадок), бо користуватися ванною у своєму бальному платті може бути важко тому потрібно упакувати засоби для виведення плям. Але крім логістики, є безліч нематеріальних, особливих моментів, які складають сам день весілля. Тут 10 істин про день весілля, про які ніхто ніколи не говорить.

1. За десять хвилин до церемонії – це найбільш нервова частина

Час, який веде до прогулянки по проході, буде найбільш тривожним, які ви коли-небудь матимете. І це має сенс – ви збираєтесь приймати рішення, що змінюють життя, перед усіма людьми, яких ви любите і хвилюєте найбільше. Просто пам’ятайте, що ваша друга половинка чекає на вас наприкінці подорожі, і ви збираєтеся влаштувати величезну вечірку (не кажучи вже про причину, чому ви сказали «так» в першу чергу).

2. Церемонія – найкраща частина

У весільній церемонії є щось справді дивовижне. Традиції, обітниці та всі ваші емоційні члени сім’ї та друзі роблять це одним із найособливіших моментів у вашому житті.  Ви хочете, щоб ці спогади тривали все життя.

3. Ви неодмінно заплачете

Гаразд, це може бути не такою таємницею – все, що ми можемо сказати це те, що плач в основному неминучий. А оскільки ви вже знаєте, сльози будуть обов’язково, найкраще, що вам потрібно зробити – це просто бути готовим. Зберігайте неподалік серветки, і якщо ви наречена, обов’язково наглядайте за макіяжем і тримайте туш та помаду неподалік від себе.

4. Ваше обличчя буде боліти від посмішки

Тисячі фотографій, ти будеш усміхатися цілий день, бо це буде найкращий день з усіх. Зрештою, ти одружишся з найкращим другом! Між тим, як нарешті “зробити це офіційним” зі своїм партнером і танцювати як божевільний з усіма вашими близькими друзями та родиною, буквально немає причин засмутитись (навіть якщо йде дощ).

5. Ви будете вражені любов’ю та підтримкою вашої родини та друзів

Усі вони з’явились з однієї причини – ви! Ви та ваша друга половинка отримаєте всю увагу – і ми справді маємо на увазі всю– увагу. Можливо, ви навіть не зможете їсти за весільним столом, оскільки у вас буде стільки людей, з якими можна поговорити, і стільки знімків, щоб зробити. Від поцілунків від бабусі та бокових ударів від друзів ви відчуєте любов і підтримку оточуючих.

6. Ви хочете трохи часу на самоті

Насправді, ви можете бути настільки переповнені емоціями, що, можливо, захочете взяти кілька хвилин саме для себе або для двох. Найбільш особливі хвилини дня – це декілька, які ви повинні провести наодинці зі своєю половинкою.

7. Можливо, ви трохи втомитесь

Поміркуймо, ніч перед весіллям ви недостатньо спите. Від напруги через сидіння, сваркою з мамою або просто загальним хвилюванням на наступний день. Порада: консилер під очима стане вашим найкращим другом.

8. Не все піде так, як планувалося

Щось може закінчитися не так. Це може бути дрібниця, а може бути і щось серйозне. Подумайте! Чи можете ви легко вирішити цю проблему? Ваші гості ще веселяться? Вам весело? Якщо на ці питання можна легко відповісти, тоді не думайте за це – просто насолоджуйтесь святом, і сміливо делегуйте завдання планувальникам та родичам, щоб вам не довелося мати справу з проблемами.

9. Найбільш чарівний момент буде тоді, коли ви цього найменше очікуєте

Ми обіцяємо, що особливий час дня – буде той, який ви ніколи не очікували. Хвилина-дві з вашою майбутнею дружиною, обійми тата або імпровізована промова вашого сусіда може означати для вас все.

10. Ви відчуєте себе по-іншому

Навіть якщо ви з вашою другою половиною спільно проживаєте протягом багатьох років до того, як ви законно одружилися, все буде відчуватися офіційним. Зміни можуть бути непомітні або це може бути велика зміна стосунків.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію