Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

10 українських пісень для першого танцю

Раніше багато пар обирали зарубіжну музику для першого весільного танцю через те, що підходящих україномовних пісень було не так і багато. На щастя, зараз все змінилося і ринок української музики набирає стрімких обертів. Тому молодятам є з чого обрати трек для особливого моменту.

Насамперед музика повинна подобатися вам та вашій половинці – це має бути щось особливе, мелодійне та ліричне. Але не слід забувати про гостей, адже цей танець ви показуватимете перед усіма присутніми.

Ми підготували підбірку найкращих весільних пісень українською мовою – від найбільш актуальних у 2021 році до класики, яка залишається незмінною протягом довгого періоду.

♪ NK – Почуття

Пісня, що вийшла у 2021 році та є ідеальною для першого весільного танцю, адже навіть тематика композиції є відповідною.

♪ Jah Khalib & Jamala – Кохаю

Пісня вийшла у 2019 році, проте з того часу не так часто її можна було почути на весіллях. Особливістю треку є поєднання української мови з російською, репу Jah Khalib та бездоганного вокалу Дмамали.

♪ Pianoбой feat. Alina Pash – Перша Леді

Унікальний стиль виконання Pianoбоя змусить битися серця ваших гостей ще сильніше, а реп від Аліни Паш додасть свою “родзинку”.

♪ Alyosha & Vlad Darwin – Пірнай

Композиція ніби створена для того, щоб під її звук молодята кружляли у ніжному танці.

♪ Антитіла – Буде син

Чуттєва пісня про сильні почуття та бажання стати батьком майбутнього сина. Тематика композиції ідеально вписується в концепцію весілля.

♪ Jamala – Любити

Історії справжніх людей надихнули співачку на створення даної композиції. А що ще, як не справжність, має лунати в день весілля?

♪ СКАЙ – Я тебе люблю

У пісні йдеться про любов, яка для кожної людини означає щось своє. Це про любов до дітей, друзів, сім’ї, Бога чи коханої людини. А всім відомо, що саме в день поєднання двох душ поєднуються й серця інших людей.

♪ Тіна Кароль – Перечекати 

Пісня-класика для першого танцю молодят неодмінно змусить всіх гостей підспівувати, а їхні серця – битися в унісон.

♪ Pianoбой – Кохання

Ця пісня, як і попередня, теж стала своєрідним весільним гімном.

♪ Vlad Darwin – Зірка

Цю пісню Влад Дарвін присвятив своїй коханій дружині. Це про справжні почуття, тому й ідеально для весільного танцю.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію