Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Як добре виглядати на весільних фотографіях

День весілля для нареченої трохи схожий з одним днем з життя зірки шоубізу: там будуть зачіска, макіяж, красива сукня та папарацці, тобто весільний фотограф, який піде за вами всюди, куди б ви не пішли. 

Однак для отримання чудових весільних фотографій, потрібно знати безліч розумних хитрощів, щоб переконатися, що ви зможете виглядати якнайкраще на кожній з них, і кожна фотографія, гідна Instagram. Ось декілька з них.

Макіяж

Вам не варто виглядати занадто інакше в день свого весілля. Найкращий макіяж для нареченої – це найкрасивіша версія себе. Іншими словами, якщо ви, як правило, використвуєте помірний макіяж, без яскарвих кольорів, тоді весілля, це не той день, коли варто експериментувати зі значним контуром чи сміливою червоною губною помадою.

Дрібні деталі

Переконайтеся, що ви наклали макіяж на вуха і шию. Щоб на фото не було так, що ваше обличчя має інший колір, ніж решта тіла. Це може бути не помітно при слабкому освітленні, але як тільки фотограф вмикає спалах, ця маленька деталь дійсно має значення.

Подумайте про свого фотографа як про старого друга

Якщо говорити про ідеальні фотографії, важливо, щоб ви познайомилися зі своїм фотографом ще до цього великого дня. Дуже важливо, щоб нареченій і нареченому було комфортно в спілкуванні з фотографом. Це допоможе в створенні дійсно класних фотографій.

Це лише маленька частина особливостей, підійдіть до планування весілля з особливою увагою, тоді ви зможете отримати свято своєї мрії.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію