Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

3 поради, щоб обрати весільну фату

Весільна фата – обов’язковий атрибут кожної нареченої. Саме вона вважається головним символом весільного вбранняя, а не весільна сукня, як думає більшість. Прийнято вважати, що фата є символом чистоти та невинності нареченої, а давні предки навіть вірили, що цей артибут слугує оберегом від темних потойбічних сил.

Навколо цього весільного елементу утворилися навіть такі традиції, без яких важко уявити звичайне весілля. Наприклад, зняття фати матір’ю нареченого та пов’язання хустки натомість. Цей інтимний ритуал символізує кінець дівоцтва та перехід до ролі дружини.

Ми підготовували 3 поради, які допоможуть вам при виборі весільної фати!

Точний бюджет

Розуміємо, підготовка до весілля це той час, коли хочеться послуговуватися лише своїми емоціями та почуттями, а не фінансовою складовою. Однак, перед тим, як скласти в голові омріяний образ, визначте, скільки це все буде коштувати. Якщо ціна фати буде непідсильна для вашого бюджету, це може дуже розчарувати вас як наречену, яка хоче виглядати якнайкраще.

Здавалось би, що фата складається з неміцного шматочку тканини і, можливо, оздоблена кількома додатковими прикрасами, тому не має коштувати дорого. Однак, насправді, ця невелика, але не за значенням, деталь вашого образу може вартувати дуже й дуже багато. Звісно, це залежить від матеріалів, що використовуються для її виготовлення, дизайнерів або салонів, що працювали над її створенням тощо.

Наша порада – відразу визначіть діапазон прийнятної для вас ціни. Це допоможе вам відразу звузити варіанти фати, які не підходять по бюджету.

Увага на зачіску

Заздалегіть продумайте вашу весільну зачіску до найменших деталей, включаючи різноманітні аксесуари, якщо ви збираєтеся їх додавати. Вибирати фату потрібно з повним розумінням вашого кінцевого образу.

Не кожна фата буде гарно виглядати з довгим розпущеним волоссям, так само як і з підібраним. До того ж, якщо ви збираєтеся використовувати прикраси для волосся, варто врахувати, що сильно оздоблена фата в такому випадку в тандемі з аксесуарами буде створювати ефект захаращеності. Тому слід обирати більш мінімалістичний варіант, якщо фата не буде єдиним акцентом на вашій голові.

Комбінація з сукнею

Ваша фата допоможе сформувати ваш стиль у великий день, тому, природно, вам захочеться чогось, що зможе врівноважити атмосферу вашої сукні, не затьмарюючи її. Тому, приміряючи весільну сукню, паралельно приміряйте й декілька варіантів фати, щоб обрати найвдалішу комбінацію.

Не перегружайте ваш весільний образ. Якщо у вас сукня, яка оздоблена багатьма деталями, вибирайте мінімалістичну фату. І навпаки, якщо у вас дуже проста та лаконічна сукня, спробуйте фату з цікавими деталями, щоб загальний образ не виглядав занадто просто. Пам’ятайте про баланс у всьому.

Не бійтеся спробувати щось, до чого ви зазвичай не тяжієте. Ви можете бути здивовані, але навіть непримітна на перший погляд фата в поєднанні з сукнею здатна заграти по-новому. Прислухайтеся до думки консультантів в салоні, вони точно знають, як підібрати фату до сукні.

Однак, найголовніша порада – насамперед, прислухайтеся до себе та обирайте те, що знаходить особливий відгук у вашій душі.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію