Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

5 кольорів, про які весільним гостям варто забути

Кожна людина, яку коли-небудь запрошували на весілля, неодмінно продумувала свій зовнішній вигляд на цю подію. З чоловіками все простіше – на весілля вони зазвичай вдягають костюм базового кольору або ж комбінують сорочку з брюками.

У жінок все по-іншому. Здебільшого вони приділяють своєму зовнішньому вигляду більше часу та й вибір потенційних речей, щоб вдягнути на святкову подію, є практично незліченним. Тому в жінок може виникнути багато питань з приводу того яку сукню чи, можливо, брючний костюм вдягнути, якого кольору чи може взагалі з яким принтом.

Ми підібрали 5 кольорів, які весільним гостям не варто вдягати, щоб не псувати загальну картину весілля.

Білий

Почнемо з очевидного – білий, щоб не зливатися з нареченою. Ми знаємо, що існує багато вдалих варіантів білих суконь, та й самій дівчині таке вбрання додає додаткової ніжності. Однак відкладіть цей колір в шафу для іншої події. Єдиний виняток – якщо наречена сама закликала всіх гостей одягнутися в білий. Тоді сміливо дістаньте свою сукню назад 🙂

Майже білий

Також тримайтеся подалі від кольорів, які теоретично могли б бути представлені у весільній сукні. Брудно-білий, бежевий, шампанське, кремовий або будь-який інший надсвітлий колір, який можна прийняти за білий при особливому освітленні – не вдягайте їх!

Колір суконь подружок нареченої

Якщо ви близькі з нареченою, запитайте її про те, якого кольору будуть сукні подружок нареченої. Таким чином, ви не будете виглядати так, ніби намагаєтесь стати третім колесом на весіллі, одягнувши, наприклад, нову зелену сукню м’ятного кольору – такого ж, як і сукні дружок.

Блиск

Збережіть блискітки для дівич-вечора або іншої суботньої ночі в місті. Уникайте носити щось занадто мерехтливе або те, що відволікатиме. Усі погляди повинні бути спрямовані на наречену, і ваша акцентна сукня може зіпсувати її великий момент, щоб сяяти.

Джинс

Навіть якщо дрес-код для весільних гостей вимагає максимальної повсякденності, це не привід вдягати улюблені джинси. Якщо ж ви вдягаєте сукню і хочете поверх неї щось накинути, не обирайте джинсову куртку. Для весілля, навіть не надто розкішного, це занадто.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію