Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

5 помилок під час вибору весільної сукні

Вибір весільної сукні – один з найбільш бентежливих моментів для кожної дівчини, яка планує вийти заміж. Як серед такого різноманіття нарядів обрати ту єдину? Щоб і по фігурі ідеально: підкреслювала всі особливості та прикривала недоліки, і щоб мамі та майбутній свекрусі сподобалася, і щоб не соромно було переглядати весільний альбом через 10 років… Неодмінно ці та ще багато інших питань крутяться в голові у майбутньої нареченої.

Але не все так погано! Вибір сукенки на весілля може бути й не таким стресовим процесом. Це ж підготовка до твого особливого дня, тому розслабся і насолоджуйся моментом, який стане ще приємнішим, якщо не допускати наступних помилок.

Купити сукню занадто рано чи пізно

Настільки розповсюджена ситуація – вчора коханий зробив пропозицію руки й серця, а сьогодні ти вже здійснюєш багатогодинний обхід по всім крамницям з весільними платтями твого міста. А є ще й такі нестримні дівки, які відразу купують плаття, бо відчувають, що воно те саме. Однак від пропозиції до самого весілля може пройти і рік, а сукенка, куплена завчасно, може виявитися трішки не по розміру. Хоча, якщо не критично, цю проблему можна легко вирішити, підшивши, де потрібно. Але може статися й гірше – переподобалася сукня. І тут вже голками з нитками не обійтися.

Або ж протилежна ситуація – купити сукню запізно. Зазвичай, при покупці сукні в салоні її відразу ж не віддають власниці. Потрібен час, щоб припасувати її відповідно до параметрів дівчини або ж взагалі доставити закордону. Я думаю, що перед весіллям нервових ситуацій і так не бракує, тому нащо їх собі додатково створювати?

Купуємо сукню за 3-4 місяці до весілля і зберігаємо спокій! 🙂

Велика “група підтримки”

Підготовка нареченої – прекрасний привід, щоб всі можливі подруги, сестри, родички активізувалися, щоб порадити, як же ж краще. Звісно, вони це роблять з добрих помислів, щоб ти у свій особливий день виглядала якнайкраще. Однак, вбережи себе від зайвого стресу і візьми на весільну примірку 1-2 найближчих людей. Чим більше людей, тим більше думок, а в такій відповідальній справі це ні до чого.

Приміряти сукні не по бюджету

Перед початком примірок весільних суконь чітко визначи, скільки ти готова витратити і приміряй тількі ті моделі, ціна яких вписується у твій бюджет. Навіть краще відразу озвучити консультанту максимальну суму, щоб він навіть не показував занадто дорогі варіанти. Адже закохатися в сукню, а потім зрозуміти, що ти її не можеш собі дозволити, не є найкращою ідеєю.

Не по розміру

Майже кожна дівчина купувала річ не свого розміру з мотивацією схуднути та одного дня влізти в неї. Звісно, іноді такий варіант може бути дієвим, проте не під час вибору весільної сукні. Це занадто особливий наряд, щоб експериментувати. Обирай сукню, яка ідеально сидить на тобі тут і зараз.

Приміряти все та відразу

Серед величезного різноманіття весільних суконь важко вибрати одну єдину. Завжди здається, що можна знайти ще щось краще. Проте не слід себе обтяжувати довготривалими пошуками. Завітай в кілька салонів, приміряй декілька моделей – цього достатньо, щоб обрати. Адже, в іншому випадку ти просто заплутаєшся і не знатимеш, що робити.

Прислухайся до наших порад і ти точно будеш королевою у день свого весілля!

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію