Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Весільні тренди 2021

Весільні тенденції можуть бути швидкоплинними, а можуть і бути тими, що залишаються на роки, стаючи своєрідною весільною класикою. Ми не знаємо, наскільки довго з нами залишаться тренди, описані нижче, однак ми точно впевнені, що імплементувавши їх в своє весілля зараз, ви точно не прогадаєте та вразите всіх присутніх.

Для створення особливого весілля, ми зібрали список найкращих тенденцій, що охоплює різні етапи організації!

Свічки ручної роботи

Квіти та свічки – це невід’ємна частина кожного весільного столу. Тому актуальним варіантом буде поєднання цих двох елементів декору. Плюсом буде те, що такі свічки можна замовити відповідно до будь-якої теми весілля та місця.

Квіткові весільні сукні

Хоча квіткові деталі завжди були стандартом для весільних суконь, спостерігається тенденція їх прикрашати сміливими насиченими кольорами. Від чудової вишивки та аплікації до тканини з яскравими принтами.

Струнні вогні

Оскільки весілля на свіжому повітрі, особливо в літній час, стає нормою, тенденцією стало прикрашати його струнними вогниками. У такий спосіб можна підсилити романтичну атмосферу події.

Віртуальні запрошення на весілля

Хоч більшість наречених обирають класичний варіант запрошення, тобто листівки, які надсилаються всім гостям, однак все більшої популярності набувають віртуальні запрошення. Звичайно, вони не настільки захоплюючі, як канцелярські товари, але у світі, який стає все більш цифровим, це часто полегшує життя обом сторонам. Вам не потрібно буде витрачати багато часу, щоб передати запрошення особисто в руки, а гості зможуть в будь-який момент знайти всю необхідну їм інформацію про вашу заплановану подію.

Барвисті весільні туфлі

Якщо весільна сукня зазвичай є білою, то чому б не поекспериментувати з кольором вашого взуття? Особливо, якщо ваша сукня з великим розрізом і ви маєте можливість продемонструвати свої чарівні ніжки, то можна й водночас показати світові яскравий акцент.

Весільні сукні без бретелей

У цьому силуеті є щось таке, що здається таким класичним, жіночним і сексуальним, особливо в поєднанні з вишуканим! Крім того, це ідеальний стиль весільної сукні для літа.

Персоналізовані коктейлі

Фірмові коктейлі на весіллі – поширена практика. Однак, якщо піти ще далі, та зробити кубики льоду з ініціалами наречених? Ось це справді про звертання уваги на деталі!

Індивідуальні тортики

Індивідуальні порції дають парам чудову можливість поекспериментувати з різними стилями, фактурами та ароматами. Крім того, надання кожному гостю власного весільного торта створює відчуття особливості та індивідуального підходу. А гості таке дуже люблять 🙂

І нехай ваше весілля буде особливим!

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію