Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Вибираємо ведучого на весілля правильно!

Ведучий на весіллі відповідає не тільки за створення настрою молодятам і гостям, але і несе відповідальність за те, щоб під час банкету все йшло за планом. Коли непрофесіонали беруться за проведення торжества, платити доводиться гіркими спогадами про те, як було сумбурно, затягнуто і нудно. Словом, весільний ведучий – це відповідальна, досвідчена і, разом з тим, творча і весела людина.

Пошук потрібного ведучого може бути часозатратним та важким процесом через велику кількість спеціалістів, які пропонують свої послуги нареченим.

Ці поради допоможуть вам знайти найкращого ведучого для проведення вашого весілля!

Визначтеся з концепцією весілля

Від цього рішення буде залежати який тип ведучого більше підійде до вашого свята. Де планується молодіжна вечірка і на «ура» готові приймати нескінченні жарти, запальні ігри та конкурси доречним буде ведучий з минулим КВН-ника, StandUp або тамада. Якщо хочете зробити незабутні враження, то слід віддати перевагу артистам естради, ведучим на радіо, телебаченні або медійним персонам. Конферансьє варто запрошувати, де передбачений протокольний і інтелігентний стиль ведення.

Оцінить портфоліо

Перевірте портфоліо спеціалістів через їхні акаунти в соціальних мережах. Ви також можете переглянути їх відео та визначити, чи відповідає їх стиль вашим стандартам. Переконайтеся, що вони спеціалізуються на весільних заходах, оскільки не всі ведучі, які добре проводять корпоративні заходи, вміють проводити весілля.

Врахуйте вік

Якщо на весілля запрошені родичі, яким за 40 років, то краще вибрати того, хто відноситься до цієї вікової групи. Якщо серед гостей – друзі, їх вік – до 30 років, найкращим буде 30-річний, а не сивочолий тамада. Ризиковий варіант, коли ведучий набагато молодший гостей.

Зведіть кількість спеціалістів до мінімуму

Чим більше у вас варіантів, тим складніше ви можете прийняти рішення. Скоротіть свої варіанти і не розмовляйте із занадто великою кількістю ведучих. Сфокусуйте свій пошук на 5 спеціалістах і звідти виберіть, кого найкраще найняти.

Наймайте завчасно

Це важливий момент, тим більше, якщо дата вашого весілля припадає на кінець весни, літо або початок осені. Тому, приступивши до пошуку хороших і популярних ведучих за місяць до весілля, може бути велика ймовірність того, що ведучий, який сподобався, виявиться заброньованим на ваш день. Найкраще вибирати спеціаліста за пів року до події.

Визначіть допустиму вартість

Як тільки ви почали планувати весілля, визначилися зі списком гостей і почали складати приблизний весільний бюджет варто врахувати, що хороший ведучий не буде коштувати дешево. Тому якщо раптом ведучий готовий взяти за проведення весілля суму, яка вам здається низькою – варто задуматися і спитати: чому вартість така не висока?


Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію