Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Виїзна церемонія одруження: плюси та мінуси

В останні роки все більш популярними стають виїзні весільні церемонії, а РАГСи в свою чергу потихеньку залишаються в минулому. Дехто обирає змішаний тип одруження – офіційна частина в державному органі, а неофіційна біля місця святкування тощо.

Частенько у наречених виникає питання, який ж варіант церемонії буде найкращим? Для того, щоб остаточно визначитися, пропонуємо прочитати цю статтю.

Види виїзних церемоній

Виїзні весільні церемонії поділяються на два види: офіційні та неофіційні.

Офіційна виїзна церемонія відбувається за участі представника РАГСу. До такого заходу слід підготуватися завчасно, написавши відповідне прохання до державного органу. Краще зробити це за декілька місяців до весілля, щоб обрати потрібні дату й час. Тобто єдина відмінність від звичайної реєстрації союзу полягає в місці проведення.

Неофіційна виїзна церемонія відповідно відбувається без участі представника РАГСу. Зазвичай, її проводить ведучий, якого ви найняли на своє весілля. Часом така церемонія відбувається відразу після офіційного одруження в РАГСі. Однак деякі пари можуть піти в державну установу задовго до дня святкування весілля і без зайвого галасу підписати всі необхідні документи.

Плюси

Незалежно від вибору офіційної чи неофіційної виїзної церемонії перед вами відкриваються такі плюси:

  • Немає ніяких часових рамок: ви можете обрати будь-який період дня – чи рано-вранці, чи перед святкуванням, чи взагалі на заході сонця. Все залежить тільки від вашого бажання.
  • Необмеженість у виборі місця проведення: мріяли про церемонію у місці вашої першої зустрічі з коханою людиною? Чудово, ви можете здійснити свою мрію. З панорамним виглядом на місто, в парку, біля озера – будь-яка ваша фантазія може бути втілена в реальність.
  • Нешаблонна промова: зазвичай у РАГСі одруження відбуваються за одним й тим же завченим сценарієм. У цьому випадку все по-іншому. Текст буде написаний тільки для вас. Він може розказати вашу історію кохання, подавши її унікально та чуттєво.
  • Декор на ваш смак: кольорова гама, деталі, різноманітні квіти, спецефекти – обирайте, що вам до душі. Спеціально для цього ви можете найняти декоратора або ж потурбуватися про все самостійно.
  • Можливість обрати не тільки працівника РАГСу для проведення церемонії, а й ведучого або фахівця-церемоніймейстра.

Мінуси

  • Відсутність юридичної сили: це стосується тільки неофіційної виїзної церемонії, адже доведеться витратити окремо час й на те, щоб розписатися в РАГСі.
  • Погодні умови: навіть найкращі прогнози погоди часом дають збій. Якщо ви плануєте церемонію на відкритому повітрі можуть виникнути труднощі через початок раптової зливи чи сильного вітру.
  • Вартість: звісно, виїзна церемонія – це примха, яка потребує серйозних додаткових витрат. Оформлення арки, підготовка інших декорацій, спецефектів, витрати на людину, яка проведе подію – все це потрібно враховувати.
  • Додаткові клопоти: щоб церемонія пройшла якнайкраще, необхідно обдумати кожну деталь. А це забирає багато часу та коштів.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію