Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Найкращий ранок нареченої – який він?

Ні для кого не секрет, що ранок нареченої може бути доволі напруженим. І це не дивно: такий особливий день, що безумовно не можливо не хвилюватися. Частенько буває, що дівчина всю ніч не могла заснути, думаючи про важливість наступного дня. Потім прокинулася зранку та не змогла з’їсти бодай крихту. Фотосесія, відеозйомка та інші моменти весільного ранку проходять в напруженій атмосфері та з поспіхом.

Але всього цього можна уникнути! Спеціально для того, щоб зробити ваш весільний ранок якомога спокійнішим та приємнішим, ми підготували наступні поради!

Лягайте раніше спати напередодні

Перш за все, лягайте спати напередодні ввечері. Через хвилюванняя і напружені нерви, вам може знадобитися трохи більше часу, щоб повністю відпочити, тому лягайте спати трохи раніше, ніж зазвичай, щоб добре виспатися.

Підготуйте свою сукню та аксесуари

Перед тим, як лягати спати, переконайтеся, що з сукнею все гаразд, вона непом’ята та готова до того, щоб її негайно вдягнути. Туфлі, комплект білизни, халатик та аксесуари мають бути акуратно розкладені. Обов’язково проконтролюйте, щоб ні на чому не залишилося цінників.

Обов’язково снідайте

Хоча багато наречених кажуть, що вони відчувають себе занадто занепокоєними або збудженими, щоб їсти вранці, дійсно важливо мати ситний, здоровий сніданок, щоб пережити весь день.

Намагайтеся уникати жирної та в’яленої їжі, оскільки це може призвести до того, що ви відчуваєте нервозність і дискомфорт.

Час для себе

Постарайтеся в щільному графіку виділити час для себе: прийміть ванну, помедитуйте, послухайте релаксуючу музику або пройдіться на свіжому повітрі. Це допоможе хоч трішки опанувати свої емоції та налаштуватися на вдалий день.

Чіткий план

За декілька днів до весілля складіть чіткий план, що ви будете робити. Розуміння того, що вам ще потрібно зробити та коли, допоможе встигнути все без зайвого поспіху. Головне, виділіть на кожну справу трішки більше часу, ніж зазвичай. Так ви почуватиметеся спокійніше.

Святкуйте вже зранку

Дозвольте собі випити келих шампанського під час весільної фотосесії чи ранкових зборів. Це допоможе вам трішки розслабитися та налаштуватися на приємну атмосферу.

Насолоджуйтесь

Пам’ятайте, весілля – це не якийсь страшний день, коли ви маєте хвилюватися за кожну дрібничку. Дозвольте собі розслабитися та справді насолодитися святом. Це ваш день!

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію