Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Обов’язки дружби нареченого

В одній з попередніх статей ми розглянули, які обов’язки є в дружок нареченої. А як щодо дружб нареченого? Адже вони теж виконуюють неоціненну функцію у весільному процесі.

Свідками нареченого можуть бути абсолютно різні люди. Найчастіше на цю роль беруть неодружених друзів, які добре знають більшість гостей, вільно себе почувають в круговороті святкових подій і допомагають нареченому з нареченою впоратися з хвилюванням. З цього приводу є навіть прикмети. Якщо неодружені свідки сподобаються один одному і зав’яжуть романтичні стосунки, шлюб буде міцним, стійким і надійним. Однак суворого правила з цього приводу не існує.

Дружба призначається молодим не тільки в якості почесного гостя на торжестві, але і в ролі помічника, який бере на себе істотну частину обов’язків задовго до свята.

У цій статті ми зібрали найкращі поради для майбутніх дружбів нареченого!

Організація “мальчішніка”

Вже доволі довго існує традиція, що парубоцький вечір для нареченого організовують його дружби. У цей процес входить вибір місця проведення, узгодження фінансового питання з нареченим (адже саме наречений оплачує цю подію), організація програми свята та інформування запрошених гостей. Саме дружби відповідальні за те, щоб святкування пройшло вдало. І вони мають слідкувати за нареченим, щоб той сильно не перебрав з алкоголем, особливо, якщо “мальчішнік” проходить прям перед весіллям.

Допомога в підготовці до весільної церемонії

По традиції, дружби приїжджають зранку до нареченого додому, де допомагають йому зібратися. У цей період зазвичай ще й відбувається фотосесія, тому дружби повинні приїжджати відразу зібрані та готові до весільного дня.

Свідок повинен проконтролювати, чи не забуті в поспіху такі важливі предмети як обручки, паспорти, шампанське, цукерки і фрукти для подружок нареченої, дрібні гроші і жартівливі купюри для викупу нареченої.

На обряді викупу свідку доведеться проявити кмітливість, щоб допомогти нареченому подолати всі перепони, зведені подружками нареченої.

Відповідальність за загальну атмосферу

Доволі часто за дружбу беруть веселого молодика, який вміє розважити публіку. Тому протягом вечора свідок виконує роль помічника тамади і бере участь в конкурсах.

При врученні подарунків свідки забирають їх з рук молодят і складають в спеціально відведеному для цього місці так, щоб нічого не зникло.

Під час банкету свідок є хранителем нареченої. Якщо він не догледів і комусь із гостей вдалося вкрасти наречену або її туфельку, то саме йому доведеться виконувати всі умови викрадачів, щоб повернути нареченому його кохану. Так що особливо розслабитися на банкеті дружбі не вдасться.

Емоційна підтримка нареченого

День весілля – особливий, тим не менш може бути доволі стресовим. Завдання дружби – підтримувати наречених протягом всього дня порадою, жартом, добрим словом чи ділом. Це, напевно, є найголовнішим обов’язком справжнього дружби!

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію