Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Тренди весільних зачісок для нареченої у 2021 році

Ситуація з пандемією не могла обійти б’юті сферу, тому сьогодні ми поговоримо про весільні зачіски. Локдауни, тривале сидіння вдома задали тренди на природність. Цей тренд, зі свого боку, перейшов і до зачісок.

Далі ми детальніше розглянемо, які варіанти укладок є найбільш актуальними зараз.

Легкі хвилі

Така зачіска, на перший погляд, може здатися занадто простою для весілля. Але в простоті й ховається краса. А ще такий варіант може слугувати чистим листком для втілення ваших ідей – квіти в волосся, фата, діадема чи навіть зелень (між іншим, зелень у волоссі зараз, як ніколи актуальна). Не варто, звісно, поєднувати все вищезазначене, однак поекспериментувати можна. Таку зачіску важко переобтяжити зайвими деталями.

Натуральність натуральністю, але додати кілька прядок накладного волосся, щоб створити більший об’єм, буде хорошою ідеєю. Головне не перестарайтесь!

Використання аксесуарів для волосся

Останні роки на вулицях міст можна було побачити все більше дівчат з різноманітними аксесуарами для волосся. Тому прогнозується, що цей тренд вийде за межі буденного та перейде й до весільних реалій. Особливо варто звернути увагу на пов’язки для голови, які своєю простотою витісняють звичні діадеми та корони.

Голлівудський гламур

Тут йдеться про всім відому голлівудську хвилю на один бік. Але експерти радять урізноманітнити таку зачіску крихітними квітами. Так цей шик трішки приглушиться і виглядатиме по-особливому елегантно та свіжо.

Високі хвости

Так, вони знову повертаються! Така зачіска буде доречна, де б ви не були, та здатна витримати будь-яке, навіть найшаленіше святкування.

Низькі дульки

Це дійсно один з основних трендів 2021 року. Просто та лаконічно. Нічого зайвого, зате як елегантно.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію