Весільний каталог №1 у Львові

Всі категорії

Весільний каталог №1 у Львові

Я – дружка: що робити?

Кожна наречена ретельно підходить до питання вибору своїх дружок. Тому, якщо така пропозиція прийшла саме вам – вітаємо, ви важлива особа в житті майбутньої дружини. Однак, одночасно з прекрасною роллю подружки нареченої на ваші плечі падає й велика відповідальність за частину весільного процесу.

Бути дружкою – не тільки стояти з широкою посмішкою біля наречених на весільних фото. Обов’язки подружки нареченої містять перебування з нареченою (в межах розумного) під час процесу планування весілля, дівич-вечора (та інших передвесільних торжеств), церемонії та безпосередньо святкування. 

Незважаючи на існування багатьох речей, про які вам необхідно подбати, не хвилюйтеся – у нас є контрольний список обов’язків подружок нареченої, який вам точно допоможе. 

Ви – права рука нареченої

Ми всі знаємо, що планування весілля може бути напруженим, тому велика відповідальність подружки нареченої полягає в тому, щоб бути поруч та подати руку допомоги щодо всього процесу, коли це потрібно вашій подрузі.

Будьте налаштовані позитивно і запропонуйте допомогти у плануванні (в межах розумного). Звісно, це не ваше весілля і його організація не повинна захопити все ваше життя. Однак, по можливості допомагайте хоча б з незначними деталями.

Під час самого весілля ви повинні завжди бути напоготові, щоб допомогти нареченій, коли їй щось знадобиться. Сьогодні її день, тому постарайтеся її максимально підтримувати у всьому.

Подбайте про своє вбрання та аксесуари

У більшості випадків саме наречена бере на себе левову частку обов’язків щодо зовнішнього вигляду її дружок. Посприяйте спрощенню життя своїй подружці та займіться цим питанням разом. Попередньо узгодьте стиль суконь, колір, аксесуари. Визначте, чи ви повинні купувати вбрання, шити або брати на прокат.

Організація дівич-вечора повністю на вас

Ви повинні вибрати місце проведення, організувати гостей та вирішити фінансові питання. Згадайте, можливо, наречена колись наголошувала на те, який саме дівич-вечір вона хоче. Також ви можете запитати на пряму або ж тримати все в секреті – це вже ваш вибір. Головне, зробіть так, щоб “дівішнік” запам’ятався для вашої подруги на все життя.

Зовнішній вигляд – ваша зона відповідальності

Пам’ятайте, що ви будете завжди в центрі уваги: поруч з нареченими біля вівтаря, в ресторані, на світлинах тощо. Тому ви повинні виглядати не гірше, ніж сама наречена. Завчасно запишіться в салон на зачіску та макіяж (спеціалістів, до речі, можна знайти на нашому сайті 🙂 ) та подбайте про те, щоб ви були повністю готові до того, як ваша допомога потрібна буде нареченій.

Підготуйте екстрений комплект

Як би довго та ретельно не планувалося весілля, завжди існує ризик виникнення неприємних оказій. Тому ви, як дружка, повинні допомагати вирішувати подібні проблемні ситуації. Підготуйте та візьміть з собою на весілля екстрений комплект, що буде містити невеличкий швейний набір, засіб для виведення плям, консилер, помаду, щітку для волосся тощо. Сподіваємося, що перші два елементи вам не знадобляться, але краще перестрахуватися, щоб все точно пройшло ідеально.

Оцініть статтю

5 з 5

Розкажіть друзям

Залишити свій коментар

Наприклад, Катя Савілова
Усі коментарі відправляються на модерацію