Чому не можна давати весільну сукню?

Весільні традиції та прикмети, пов'язані з вибором вбрання або сукні: Все, що одягне наречена – весільну сукню, кільце, фату, туфлі – у жодному разі не можна давати міряти ні подругам, ні сестрам, ні до, ні після весілля (вважається, що вони можуть вкрасти щастя, а у майбутній родині будуть сварки).

Сукня, фату та туфлі не можна нікому давати міряти чи позичати ні до весілля, ні після, навіть подругам і сестрам, інакше в сім'ї будуть розбрати. Весільну сукню та фату потрібно зберігати все життя, як оберіг, не можна перешивати, продавати, дарувати, позичати, віддавати, ні тим більше викидати чи спалювати.

Позичати вінчальне вбрання або навіть просто давати поміряти подругам і родичкам теж не рекомендується з тих самих причин. Крім того, близькі люди можуть випадково чи навмисно наврочити дівчину, повертаючи їй сукню після примірки чи власного весілля.

Викидати весільну сукню категорично не можна, як і продавати! Його слід почистити від забруднень і зберігати разом із фатою, як талісман, який оберігає сімейне щастя. Якщо після весілля вбрання виявиться пошкодженим або порваним, дану ваду необхідно негайно усунути.