Чому не можна носити обручку та заручну кільце?

Цікаво, що жодних підстав для таких тверджень немає. Просто так історично склалося у день весілля наречена стає дружиною, а каблучка з каменем замінюється на гладку прикрасу, що символізує вічні подружні зв'язки. Таким чином, носити обручку після дня одруження можна.

Так ви можете їх носити, якщо безіменний і середній палець у вас одного розміру, або наречений підніс кільце для заручин не в розмір, але воно добре село на середній палець. Ось тільки якщо обидва кільця мають складний дизайн, садити їх поруч не варто.

Судячи з деяких прикмет, носіння двох кілець на одному пальці — не зовсім хороша ідея: нібито це може призвести до неминучих чоловічих зрад. Яким із двох прийме більше довіряти – це особистий вибір кожної дівчини. Як, наприклад, і те, на якій руці носити обручку, якщо ви вінчаєтеся в церкві.

Сьогодні немає чітких приписів у тому, як слід носити прикраси. Так, заручне кільце можна поєднувати з обручкою. Порядок шкарпетки не має значення — та прикраса, яка має бути ближчою до серця, носиться біля основи пальця.