Що говорити молодятам з короваєм?

«Дорогі молодята, ми щиро бажаємо вам щастя та любові на довгі роки! Нехай ваші ніжні почуття завжди будуть взаємними. Нехай будинок буде наповнений щастям, добробутом, статком. Нехай сміх дітлахів буде чути щодня!»

Мама Наречений: Дорогі наші діти! Цей коровай – символ достатку, сіль – попередження, що не завжди життя буває гладким і солодким, але щоб Ви подолали перешкоди, які піднесе вам життя, пригоститься короваєм, наберіться сили цього неповторного дня і гідно, красиво проживіть ваше життя міцною родиною!

Вони можуть з'їсти його або віднести додому і поділитися з близькими. У відповідь на частування гості дарують подарунки молодим. За дотримання християнських традицією надкушений або недоторканий коровай відноситься до церкви (туди, де вінчалися подружжя або іншу) і залишається на столі для пожертвувань.

Мама нареченої тримає тарілку з медом, батько нареченого ікону, а батько нареченої шампанське та келихи. Наречений та наречена після слів благословення, сказаних батьками, відламують (або відкушують) по шматку короваю. Потім по черзі солять його та годують один одного.