Що робити зі свічками після сімейного вогнища?

Після святкування весілля, молоді зобов'язані зберегти свою свічку до весілля своїх дітей. Цей звичай передається у спадок. Запалювати цей символ щасливої ​​сім'ї варто не лише на річницю весілля, а й з появою на світ дітей та на будь-які пам'ятні для сім'ї дати. ПІСОЧНА ЦЕРЕМОНІЯ.23 черв. 2023 р.

Запалення «Сімейного вогнища» – це обряд, який символізує батьківське благословення дітей, які одружуються. Відбувається це так: батьки нареченого та батьки нареченої (можливо тільки мами) своїми свічками запалюють одну спільну свічку наречених, тим самим передаючи своє кохання та тепло новій родині.

Запалювати свічку після весілля також рекомендується. Причому не лише на річницю одруження, а й коли у сім'ї з'являються діти. Що стосується зберігання вогнища – його берегти потрібно доти, поки діти, які вже виросли, самі не створять свою сім'ю.

За повір'ям, жінка повинна щороку в день весілля запалювати цю свічку і обходити з нею кожен куточок будинку. щоб освятити чистим полум'ям домівка. Вважається, що тоді почуття чоловіка та дружини не вичерпаються довгі роки. Ще краще, якщо полум'ям свого кохання ви запалюватимете вогонь у сімейному осередку своїх дітей.